Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt menzesz, teszt negatív?

Kimaradt menzesz, teszt negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves vagyok, a helyzetem a következő:

Utolsó menzesz: Február 13.

Ciklusaim pontos 30 naposak. Nem védekezünk a párommal, babát szeretnénk. Tüneteim vannak, derékfájdalom, időnként mellfájdalom, sűrű vizelési inger, érzékenység, ingerültség, puffadás, fáradtság, fokozott étvágy.(bár ezeket pms tünetnek fogom fel) Merthogy tegnap reggeli xepil tesztem negatív. Illetve tegnap voltam orvosnál is, a leletemen ez áll: Kp. tág hüvely, portio hátul. Közepesnél kissé nagyobb felpuhult uterus, anteflexióban, körny. szabad. Hossza 64 mm, sag. átmérője 36 mm, az endometrum vastagsága 9.3 mm. Terhességet nem lát ezért írt fel norcolut 5mg tablettát, 5 napig kell szednem, azt mondta az után meg fog jönni. Párommal 2-3 naponta együtt vagyunk, ovut nem tudom, nem vezetem a hőm sem. Az lenne a kérdésem, szerintetek nem lehetséges hogy később volt pé-m, vagy a fentiek alapján már ne reménykedjek? Őszintén szólva korainak tartom gyógyszeresen meghozni a menzeszem, azt gondoltam elküld legalább egy vérvételre vagy visszahív kontrollra.

Kicsit hosszúra sikerült, válaszaitok ezúton is hálásan köszönöm!



2022. márc. 26. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Ne vedd be a tablettát.
2022. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjonnie?
2022. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Lehet baba,késői fogantatásból!! Nálam dettó ez volt,30napos pontos ciklus mellett a drágám 2-3héttel a szokásos ovu időpont után fogant.

Na negatív tesztek sora után,a 60.nap körül pozit teszteltem,előtte csak nagyobb méhet és egyre vastagodó nyálkahártyát láttak.

Ne vegyél be semmit, tesztelj egy hét múlva.


A pozi teszt előtt puffadtam durván,állandóan pisilni kellett,görcsölgettem,gombám lett, és megundorodtam rengeteg kajától.


Drukkolok,majd írj mi lett! :)

2022. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Ja és én is 23voltam, ilyenkor előfordul még hogy máskor van vagy +1rendkívüli peteérés történik :)

(Utolsó voltam)

2022. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy magán vérvételre és nézesd meg a hcg szintet!
2022. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mivel az orvosom azt mondta már el is kezdhetem szedni, így tegnap délelőtt és este is bevettem a 2x2 szemet, de megmutattam barátnőmnek a leletet aki szintén elbizonytalanított ez ügyben, nem tudom a tablettát csökkentsem vagy teljesen hagyjam abba…Most 14.-re nem vártam, elvileg 13 napja késik.
2022. márc. 26. 10:28
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd abba... és menj el egy hcg vérvételre magánban. Lehet sokba kerül, de inkább mint terhes légy és árts a babának... azért én sztk nőgyógyász szavára elnézést, de nem biztos annyira adnék. Ha egy kicsit is úgy érzed, hog lehet állapotos vagy hagyd abba annak a szarnak a szedését és nézd meg az ilyen synlab és társai hol.mennyi egy hcg vérvétel. A lelet meg kB 1 nap alatt megvan.
2022. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
13 napos késés mellett negatív teszt és a doki sem lát terhesseget, szerintem kizart. Mármint a terhesség.
2022. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Magán dokinál voltam, pont az sztk-s orvosokkal való negatív tapasztalataim miatt. Kedves 3-as jó olvasni hogy vannak ilyen esetek is,gratulálok a picúrhoz, jó egészséget kívánok!!😊Amit még kiemelnék az a nagy mennyiségű,sűrű fehér folyás, te is tapasztaltad?

Illetve én napközben nem sokat, délután/esti órákban iszok több folyadékot, nem tudom ez mennyire befolyásolhatja a reggeli teszt eredményét. Hétfőn mindenképp elmegyek vérvételre, az a biztos, köszönöm mindenkinek!

2022. márc. 26. 11:11
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Hiába pontoznak le,akkor is van ilyen, és simán lehetsz terhes :) igen,sok folyásom volt,és gomba is lett a hormonváltozástól,pedig előtte nagyon rég volt.
2022. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!