Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen enyhültek a tünetek...

8 hetesen enyhültek a tünetek ez normális?

Figyelt kérdés

Enyhén fáj a mellem pár napja nem vagyok rosszul(korábban se voltam az a hányos tipus inkább öklendeztem) bár ehhez lehet hozzájárul, hogy fájdogál a torkom emiatt nem úgy érzem a dolgokat. De étel undorom van... ""Új" tünet ha ez annak számít, hogy érzékenyek a fogaim és van, hogy fáj a fejem, gyakori vizelési inger megvan.



Annyira ijesztő ez az első 12 hét... Első terhességem és félek.... Tudom, hogy ha baj van úgy se tudok mit tenni ellene...



2022. márc. 26. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 8. hét végéig voltam pusztulat rosszul, majd a 9. hét első napján arra ébredtem, hogy feltűnően jól és frissnek érzem magam. Én is megijedtem, de nem jelentett semmit. Azóta megszületett a kisfiam, aki 4 hetes lesz 😊
2022. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! De jó, hogy kiírtad ezt a kérdést. 7+1 hetes vagyok és ugyanezen aggódom én is. Hol a hűtőt sem bírom kinyitni abhamyingertől, hol semmi bajom, max émelygek. Mosr 2. napja nemigen van hányingerem reggel, inkább napközben émelygek. Engem is aggaszt, mert azt hittem az idő előrehaladtával durvulnak a tünetek...
2022. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is változó általában nap közben nem annyira fáj a mellem nagyok enyhén érzem. Tegnap pl egésznap rettentően rosszul voltam mindenre öklendeztem. Remélhetőleg minden rendben a picivel. Az nem írtam hogy 9 hetes és 3 napos kismama vagyok azért furcsálom. Viszont szerintem egy természetes félelem mindenkiben van. Az elejétől fogva nem voltam annyira rosszul levős inkább csak öklendeztem vagy fájt a mellem.
2022. márc. 29. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

15+3 vagyok ma.

És rettentően féltem ezek miatt én is,mert volt 2 vetélésem.

Hol fájt a cicim hol nem, bár a hányinger nekem 14 hétig nagyon erős volt, és a gyomor fájás, de volt h 1-2 napra elmúlt. A cicim inkább este feszült 8. Hét után, aztán mostanra szinte teljesen elmúlt. Ne aggódj, nincs semmi baj, minden rendben lesz a baboval.

2022. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hu csajok, én most abszolút átérzem. Nálam is enyhültek a tünetek és egyből elkezdtem aggódni!


Boldog babavárást mindenkinek!!! És a legjobbakat :)

2022. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem azóta visszajöttek 😁 Csütörtökön voltam uh-n minden rendben volt a babával.😊
2022. ápr. 4. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!