Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen erős alhasi görcs...

30 hetesen erős alhasi görcs mitől?

Figyelt kérdés

Voltam vele sürgősségin, akkor vérzés is társult hozzá pont egy hete, be is fektettek 5 napra és rommá vizsgáltak. Ott viszont valamiért magával a görccsel senki nem foglalkozott, annyit mondtak rá, hogy pont ott nyom valamit a baba ne foglalkozzak vele. Helyette az összehúzódásokat figyelték órákig a gépen, kaptam mindent is amíg bent voltam, majd ahogy hazajöttem megint előjött ma reggelre az erős alhasi görcs. Csak jobb oldalt van és csak néhány pillanatig tart de akkor mozdulni sem bírok.

Érjem be annyival, hogy tényleg ott nyom a baba?

Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?

A méhszájam teljesen zárt, laborjaim és uh-m rendben.


2022. márc. 28. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom kaptál tüdőérlelő injekciót, meg magnézium infúziót. Ha zárt a méhszáj, jó eséllyel kihúzod akár a végéig is. Próbálj sokat pihenni és a magnéziumot ne hagyd abba!

Nálam is így volt. 39+2-re született a fiam.

2022. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!