Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, 31 hetesen 9 kg...

Kismamák, 31 hetesen 9 kg soknak számít?

Figyelt kérdés

Most töltöttem a 31. hetet, és eddig 9 kg-ot híztam. A védőnő szerint nem vészes, de azért figyeljek rá, hogy most már ne jöjjön fel sok. Szerintetek is érdemes figyelnem az étrendemre? Nem mondanám, hogy sokat eszek, de azért néha szoktam nassolni. Rosszat teszek vele? Ti hol tartottatok 31 hetesen?


Ha az számít, elég magas vagyok (180 cm), és normál testalkat voltam terhesség előtt (70 kg).



2022. márc. 30. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem sok, ettől függetlenül természetesen nem árt mértékkel fogyasztani "felesleges dolgokat", mint mértéktelen mennyiségű édesség és sok egészséges dolgot enni, de ha a cukrod rendben van akkor semmi szükség diétára, egyáltalán nem vészes ezzel az alkattal a 9kg
2022. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Java csak most jön.
2022. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van,figyelj oda! Nem azért,mert extrém sok lenne,csak sokkal nehezebb később leadni,mint most fel sem szedni.A baba most kezd csak hízni.Nekem a vége volt mind a 4 gyereknél 7 kg,és így is maradt plussz rajtam.A barátnőm kegyetlen megszenvedett szülés után,ő sokat hízott,15kg -ot a végéig ,majdnem depressziós lett attól amit a tükörben látott.Amég babapocakja volt,addig nem látta soknak,de utána nagyon feltűnő volt, szoptatás alatt meg nem volt egyszerű fogyni.
2022. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Eleg sok, hisz meg most jon a java. Ez meg megharomszorozdhat, ha nem figyelsz.

En ennel kevesebb plusszal mentem szulni.

2022. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Kíváncsi lennék azok BMI -jére, akik arra büszkék, hogy három kiló plusszal mentek szülni. A kérdező az átlag testalkat alsó sávjában kezdte, persze hogy többet hízik, mint aki már eleve túlsúllyal vágott bele. Nem kell zabálni, de ha normálisan eszel és mégis lerakódik, akkor annak oka van. én hasonló kiindulással 15 kgt híztam és egyáltalán nem volt szenvedés leadni, sőt az orvos is azt mondta én olyan vékony voltam, hogy kellett az a kis "felesleg", hogy ki tudjam hordani.
2022. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Én 168 cm 56 kg vagyok.Én híztam 7 kg-kat a 4 gyerekemmel.A gyerekek 3és fél kg körül születtek,mégis látszott a plussz utána.A barátnőm aki 15 kg-t hízott,szegény sírva fakadt otthon az egész alakos tükör előtt,mert a még a hasában volt a gyerek nem látszott a felesleg.Utána elég szembetűnő volt.1év volt mire leadta,és a következő gyereknél inkább figyelt.Nem volt tragédia nyilván,a férje is szerette úgy is,de mellbe vágta a dolog.Ezért érdemesebb odafigyelni,és ezt senki nem bántásból mondja.
2022. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

5-os, megmutatod ki irta, hogy 3 kg plusszal ment szulni ? Mert nem talalom amire hivatkozol. 🙄

A BMI-om 21.9, ha mar igy kerdezted. 7 kg-ot hiztam.


A 15 kilodra amit hiztal baromira nem kene buszke lenned.

2022. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Én 20-30 kilókat híztam, vékonyan kezdtem a terhességet... Elsőnél egy év volt mire lement, de ott kifejezetten elhanyagoltam magam. Utána sokkal gyorsabban ment, és felszedett kilókhoz képest is fogytam 5 kilót plusszban. Alkati is, hogy ki hogyan fogy le.
2022. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Pedig baromi büszke vagyok a 15kgra, mert végig szigorúbb diétán voltam a cukrommal, mint amit te valaha is kipróbáltál, úgyhogy még a szememre sem vetheted, hogy zabáltam.

De te már csak jobban tudod, mint az orvosom. Ha tetszik ha nem, egyéni, hogy mennyit raktározik a szervezet és hogy ki milyen gyorsan fogy le utána. 7-8kg az eleve ami a terhességgel jár (baba, méhlepény, vér, magzatvíz stb). Aki ennél kevesebbet hízik a végéig az kvázi fogyott. Aki vékonyan kezdi az nem tud miből fogyni, ilyen egyszerű. Akár tetszik akár nem, ezt nem lehet általánosítani, ezért kár is ilyen stílusban kioktatni bárkit is

2022. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
9-es, arra nem valaszoltal, hogy ki irta a 3 kg-ot ...
2022. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!