Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elött kaptam egy szál...

Tegnap elött kaptam egy szál házi füstölt kolbászt (puha) és nagyon rájárok. Nem lessz semmi bajunk töle? Picinek? 13.5 hetes mamika

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
én nem mertem ilyeneket enni a terhességem alatt, mert ez a hús majdnem nyers. én féltem a toxoplazmától.
2008. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogy lesz....csak ne sokat ha túl fűszeres, mert már magzatvíz van ha lepény is, s magzatvíz ízén lehet baba érzi s annyit nem iszik belőle:)
2008. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha normál módon volt kezelve és füstölve nem lehet bajod. Ha gyanús helyről származik inkább ne csipegess belőle.
2008. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a füstölés szakszerű volt, akkor nem lehet gond.
2008. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is rájárok és semmi bajom tőle. Azt gondolom, hogy ami ilyen jól esik, az csak jó lehet mindkettőnknek.
2008. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!