Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December közepén szültem....

December közepén szültem. Azóta 2x volt menstruációm, február elején és február végén. Azóta nem jött meg. Érdemes tesztet csinálni szerintetek? Vagy ez normális, és belefér a szoptatás alatti rendszertelen menstruáció fogalmába?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztek? Ha nem, akkor van esély terhességre.
2022. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Védekezünk.. vagyis nem a legbiztosabb módszerrel, szóval az esély meg van rá.

A tabit most kezdtem volna el a következő menszesz kezdetével - csak ugye nem volt kezdete eddig...

Igazából nem baj, ha jön a babó, szerettünk is volna egy hugit mindenképp, csak nem feltétlenül úgy, hogy a bátyus még csak 1 éves :D

2022. márc. 31. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egy éve szültem, azóta is szoptatok és még mindig összevissza jön meg. Ennyi simán belefér
2022. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem a legbiztosabb módszerrel védekeztek, akkor tesztelni kéne...
2022. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne vedd már ezt ilyen viccesnek, a méhed, szervezeted még helyre sem állt, ilyen kicsi különbséggel szülni kockázatos egészségügyileg.
2022. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Azt azért írtam, hogy bár kockázatos, a babának nagyon örülünk, és, ha jönni akar, akkor szeretettel várjuk. (nem úgy, ahogy a nem kívánt, véletlen gyerekeket szokták)
2022. márc. 31. 09:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt egy teszt, de ha nem akarod kizsigerelni a szervezeted, akkor legalább pár hónapot még várj a nem túl biztonságos védekezési módszerekkel és válassz valami biztonságosabbat. Az meg hogy hugit szeretnétek végképp lényegtelen, mert lehet fiú lesz
2022. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás is bezavarhat, de érdemes tesztelni. Védekezés amit írtál, attól terhes lehetsz szoptatás ellenére is. Sokan esnek teherbe a kistesóval, szoptatás alatt.
2022. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy teszt nem árt.
2022. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!