Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 ultrahang 10 napon belul...

3 ultrahang 10 napon belul okozhat problemat?

Figyelt kérdés

Mult szerdan voltam uh-n akkor voltam 7 hetes minden rendben volt de latott az orvos egy hematomat ezert visszhivott e het szombatjara h lassuk hogy alakul mert eleg nagy. En meg kozben ma hajnalban nagyon elkezdtem verezni. Nagyon szeretnek bemenni a korhazba h megnezzek mi van a babaval jol van e… de szombaton is mindenkepp elmennek a sajat dokimhoz. Csak aggodok h ennyi ultrahang esetleg art a babanak :(

Mi a velemenyetek?


2022. ápr. 5. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajotok.
2022. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp irány a kórház.
2022. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az UH nem ártalmas.
2022. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitol semmi bajod nem lesz, nem hobbibol ultrahangoztatod magad, irany a korhaz
2022. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
18. Hét környékén 3 naponta kellett mennem egy probléma miatt, makk egészséges a kisfiam
2022. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

2. válaszoló vagyok.

Kérném szépen azt a két észlényt, aki lepontozott, indokolja már meg, miért tette... Nem a "pontszám" miatt, hanem mert érdekelne, hogy szerintük ha valaki tud róla, hogy van egy nagy hematómája, és 8 hetes terhesen elkezd erősen vérezni, akkor mit kéne csinálni?! Ülni otthon a babérjain? Véletlenül se megnézetni, hogy csak a hematóma ürül-e vagy esetleg vetél?! Komolyan nem értem, szerintetek miért ne menjen be rögtön a kórházba, ha hajnal óta erősen vérzik még 10:30-kor is...

2022. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es igazad van, azonnal kórház…
2022. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem lesz bajod se neked se a babának. Őket ha zavarja elfordulnak, de ártani nem árt.

Remélem bementél a kórházba!

2022. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hat sztem 8 hetesen meg nem tud elfordulni😕 azt olvastam h adhds meg autosta lehet ha ilyen sokat uh-zzak, 8 hetes vagyok es az 5.hettol minden heten kellett mennem uhra hol hematoma miatt, hol progeszteron hiany miatt… aggaszto

Delutamra kaptam idopontot dokihoz

2022. ápr. 5. 13:39
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"azt olvastam h adhds meg autosta lehet ha ilyen sokat uh-zzak,"

🤦

Basszus, téged is sokat ultrahangoztak anno, hogy ezt a sok sületlenséget elhiszed?!

2022. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!