Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt hónapba megjött ,most...

Múlt hónapba megjött ,most késik?!

Figyelt kérdés
Na szóval szakitottunk a barátommal pont mikor nekem megvolt a menstruációm,de ugye előtte 3 nappal azthiszem még együtt voltunk,lefekudtunk ugye egymassal(nem haragba valtunk el)és most jönne a kövi menstruációm de már 2 napja késik.Ebben a hónapban nem voltam senkivel se.Valakinek volt mar ilyen?vagy ez terhesség gyanú? Tudom tesztet könnyebb lenne venni,de még nem vettem rá magam.

2022. ápr. 6. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem lát beléd!vegyél egy tesztet!
2022. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha nem védekeztetek, akkor igen, ez terhesség gyanú...
2022. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
😃😃😃
2022. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ugye hogy ugye
2022. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Bármitől késhet 2 napot, akár a szakítás okozta stressztől is.
2022. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Elővettem az üveggömbömet, és belenéztem. Mivel nem ismerjük egymást, és személyes kontakt sincs köztünk, elég ködös a kép, de saccra lázmérőre vagy terhességi tesztre hasonlít.

A tesztre tippelnék, szerintem az Univerzum azt akarja ezzel üzenni, hogy inkább vegyél egyet, és csináld meg... lol

2022. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj Istenem!🥱🤦Most ha azt írom,igen volt ilyen és terhes lettem,attol te nem biztos hogy az vagy,vagy épp fordítva!Vegyél tesztet.Amúgy könnyen lehet,hogy a búcsú szexből baba lett és majd fizethet neked gyerektartást!🤷
2022. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!