Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3,3 nyaki redővel egészséges...

3,3 nyaki redővel egészséges baba?

Figyelt kérdés

12+5 napos terhesen ma a genetikain 3,1-3,3 mm nyaki redőt mértek, nagyon félek.

Sajnos nem hinném, hogy elmérték, mert a Czeizel-ben voltunk. Az orra szépen látszott és minden más rendben volt, de azóta is csak sírok.

Holnapután megyünk cvsre.

Van valaki, akinek ilyen redővel egészséges babája született?

Esetleg lehet értelmi fogyatékos is?

Kedden megyünk genetikushoz is, de addig megőrülök.



2022. ápr. 11. 14:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Czeizeil genetikai hely,drága és elit hely. Egészséges babád van, az is lesz. Csak becsült értékek vannak bárhová megy az ember, a te méréseid jók. Gondolom szólt volna a vizsgáló orvos, ha baj lenne.
2022. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen, a leleten is ott van, hogy kóros. 3ig jó, de azt mondta, hogy már a 2,5nél is küldene tovább.


Van itt olyan anyuka, akinek a babája egészséges és ilyen értékei voltak?

2022. ápr. 11. 15:14
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp menjetek tovább, én nem sztorizok, mert a mi történetünk nem pozitívan végződött, de elég lesz a mintavetel után aggódni.

Kitartást, írj majd bármi lesz végül.

Szoritok nektek

2022. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszadónak igaza van. Igen, van, hogy ilyen értékkel egészséges a baba, de olyan is akad bőven, hogy ennél rosszabb értéknél is kiderül, hogy baj van. Csak a mintavétel tud biztosat mondani. Nálunk nem látszódott ultrahangon, hogy beteg a baba. A korom miatt mentem vizsgálatra, és ott derült ki. Kívánom, hogy minden rendben legyen! Kitartást nektek!
2022. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jobb értékeknél. Bocsánat, elírtam.
2022. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minden rendben lesz.
2022. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Sztem siman lehet egeszseges baba foleg ha minden mas remdben volt de teny es valo h semmilyen elteressel meg szuletnek beteg babak. Szoval… majd a magzatviz mintavetel megmondja addig is kitartas
2022. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

7-es, nekik méhlepényből vesznek mintát (chorion bohóc vizsgálat)

De igen, pontosabb,mint bármelyik non invazív eljárás. 3-as voltam

2022. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megnyugodni, holnap már kedd van. Nálunk családban, 3,1volt, orrcsont rendben. Utána panoráma vizsgálat egészséges magzatot mutatott. Van egy genetikai, belsőszervet érintő betegsége, de annak nem volt köze a tarkóredőhöz. Nagyon okos, tüneményes kisgyerek lett.

Azért ez nem hatalmas eltérés+orrcsont is van, akkor azért van rá esély, hogy egészséges. Készülj fel a legrosszabbra, de bízz a legjobban! Írd majd meg, mi volt!🤞

2022. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vér eredményed milyen lett? Az is sokat számít. Amikor az én babám beteg volt pont a nyaki redő volt normális, de nem volt orr csont és a vér eredményem is rossz volt.
2022. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!