Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen 4 kg hízás mennyire...

21 hetesen 4 kg hízás mennyire normális?

Figyelt kérdés

Túlsúly esetén.

90 kg-al kezdtem sajnos és 94 vagyok


2022. ápr. 12. 07:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan le leszek pontozva, pedig tapasztalatból írom:

Túlsúly esetén nem annyira kevés ez, pláne hogy a java csak a 30. hét után jön. Én 83 kilóval kezdtem 183 cm magassághoz 25.hétig híztam 4 kilót és a vége +17 lett. (Nem vizesedtem) Amit aztán vért izzadva sikerült csak leadni. Szerintem próbálj meg jobban odafigyelni.

Persze minden ember es terhesség más, lehet nálad nem így lesz, de ez is egy lehetőség.

2022. ápr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Túlsúly esetén nem sok ez a hízás, de a magasságodtól is függ hány cm magas vagy.
2022. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok
2022. ápr. 12. 12:36
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
En csak azt nem ertem hogy tudtal ilyen “parameterekkel” teherbeesni?!
2022. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4


Pontosan mire vagy kíváncsi?

A kivitelezésre, vagy mire gondolsz?!


Én meg azt nem értem, miért nem lehet a kérdésre rendesen válaszolni. Nálad az agyi "paraméterekkel" lehet probléma. Nem is értem, hogy tudsz így funkcionálni.

2022. ápr. 12. 21:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem 130 kiló 170 centihez. Most várja a harmadik gyereküket. Mindegyik elsőre összejött nekik. Én vagyok a 83 kilós válaszoló. Nekünk is első alkalommal összejött mindkét baba. 😅😅

A túlsúly miatt nem esel teherbe is úgy látszik csak utolsó szalmaszál az orvosok részéről, mikor már mindent vizsgáltak mégsincs mire fogni. 😒🙄

2022. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod vannak a skinny fat emberek akik igaz hogy vékonyak, de csak zsír van rajtuk, izom csak épp mutatóban. Tudod a legtöbb tizenéves lány akik olyanok mint a telesz.art zokni. Röcög a falatnyi de irtó narancsbőrös fenekükön a háj. Akik mekit esznek pizzával és arra büszkék. Valószínűleg ők lesznek azok akik nem értik hogy “lehetek IR-es pedig vékony vagyok?!?!”

Annak, aki pedig ilyen rosszindulatú, hogy sajnálja mástól a gyermekáldást azért, mert neki nem adatik meg, talán jobb is így. Mit látna tőle a gyerek? Elfogadást és szeretetet biztos nem. ☺️

2022. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7# ha neked sem jön össze, lenne pár tippem, hogy miért.. 🤦‍♀️
2022. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Nekem van 2 kislanyom😉

De pl baratnom aki egy teljesen atlag no, sportol, de nem megszallottan, egeszsegesen eszik, de siman megeszik egy szelet tortat egy szulinapon. Izulinrezi… nem tud egyszeruen teherbeesni.

Vagy a hugom aki 6 eves kora ota elsportolo, 2 vetelese volt, ingadozo vercukor miatt.

Szoval eleg igazsagtalan ez…

2022. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7


Én is inzulinrezisztens, pcos-s és pajzsmirígy beteg vagyok, de kőkemény edzésekkel és életmódváltással sikerült a gyerek (és a zsír sem röcög sehol, illetve narancsbőrös sem vagyok, izomtöbbletem van, orvoshoz is járok) .

Sajnállak, hogy ennyire elkeseredett vagy, szerintem keress fel valami pszichiátert.

De azért felpontoztam a válaszod (viccesnek is találtam) , mert szerinted igazságtalan az élet, hogy nekem lesz gyerekem, ezzel ellentétben én azt mondom, hogy igen is igazságos, mert ilyen rosszindulatú embernek remélem soha nem lesz gyereke.

Azt kívánod egy várandós kismamának, hogy vetéljen el?

Beteg vagy b@zdmeg, menj orvoshoz. 😅😅

2022. ápr. 13. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!