Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok szenvedés...

Amióta terhes vagyok szenvedés a szex. Mit csináljak hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt rendben volt a szexuális életünk, de amióta terhes lettem nem kívánom egyáltalán, nem nedvesedek , nem tágul és fáj. Próbáltunk hoszabb előjátékot de nem jön meg ugysem hozzá a kedvem. Mostmár az együttlétek egyre rosszabbak, a ferjem is látja rajtam h nem okes igy ő sem tud el lazulni. Mit csinalhatnék h javuljon ez a helyzet? Akik voltak hasonló szituációban terhesség végére javult, vagy szülés után el mult? A baba szerelem gyerek évek óta erre vágytunk most végre sikerült de félek h meg fog romlani a kapcsolatunk, és ezt nem szeretnénk!

2022. ápr. 12. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Síkosítót próbáljatok. Ha az sem segít, akkor sajna meg kell várni, míg megszületik a baba.
2022. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Tokre ertelek, hiaba a sikosito ha egyszer kedved nincs hozza. Ugyanigy voltam enis mindket terhessegemnel. Nekem nem segitett semmi, vegig ez volt, sot, miutan szules utan letelt a gyerekagyas idoszak es zold utat kaptunk a szexre hat… akkoris annyi kedvem volt hozza mint egy ujabb csaszarhoz…. Aztan szepen kb 2-3 honappal szules utan rendezotek a hormonok es visszaallt minden a regibe. De nekem addig sajna ez volt. Hal Isten a ferjem tok megerto volt. Kitartas!
2022. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Terhesség alatt is változik ez szerintem, ne írd le az egész 9 hónapot meg utána se. Javul majd biztos.
2022. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyan ugy voltam egész terhesség alatt mint te.A 6. hónaptól már nem is probálkoztunk de miután letelt a szülés utáni 6 hét újra bele kezdtünk és nekünk most jobb mint valaha.Nem romlott meg a kapcsolatunk a párom végtelen megértő volt tudta ,hogy ez csak ideiglenes.
2022. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam, pedig pont az ellenkezőjét olvastam és hallottam mindenkitől. Semmit nem tudsz tenni. Nekem szülés végéig ilyen maradt.
2022. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt kedvem egész terhesség alatt :( Utána sem amíg szoptattam.
2022. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hormonálisan a terhesség és sokaknál a szoptatás is olyan e téren, mint a menopauza. Ezt a nőgyógyászom mondta, mert nekem is ez volt, mindig úgy éreztem, mintha szétszakadnék, mintha túl szűk és sérülékeny lenne. Még úgy volt jó, ha előtte másképp lett orgazmusom és utána jött a férjem. De nálunk sajnos ő a fejébe vette, hogy ha nem kívánom, kezdeményezek, nem élvezem, akkor már nem szeretem... amitől meg ugye pszichésen is átment egy teljesítménykényszerbe az egész, amitől meg aztán még inkább menekültem. Hiába dadogtam el, hogy ez az orvos szerint hormonális, meg ajánlgattam pedig bőszen kézzel-szájjal is magamat, de akkor megkaptam, hogy az neki megalázó, ha én nem akarom őt, akkor ne adjak ilyen alamizsnát... Szóval elég rossz időszak volt, pedig ugye szépnek kellett volna lennie, de hát nem tudtunk nem játszmásan kommunikálni.
2022. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Miert kell feltétlenül bedugni? Csináljátok máshogy. Annyiféleképpen lehet egymásnak örömet okozni.
2022. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha emiatt megromlik a kapcsolatotok akkor az már régen rossz szerintem.

Azt se ertem ha neked nem jo minek erőltetitek? Ez egy átmeneti állapot, utána annyit tudtok még szexelni hogy az nem igaz.🤦🏽‍♀️

2022. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen kedved, akkor ez még szülésig változhat. Erőltetni a szexet, nem szabad. Szülés után vissza állnak a hormonjaid és újra lesz kedved.
2022. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!