Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron hol találom...

Székesfehérváron hol találom meg a H&M üzletet? Állítólag tök jó gyerek cuccok vannak, nagyon olcsón. Tényleg jók az árak, vásárolt ott valaki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinek, mi a jo ar? Nagyon szepek, nekün eleg sok minden van onnan, magamnak is szivesen vasarolok onnan, de azert olyan huuuu, de nagyon olcsonak nem mondanam, bar, amikor akciok vannak, akkor nagyon olcso dolgokat ki lehet fogni, de amugy inkabb atlagos aru. Fehervaron viszont nem tudom, hol van :)
2010. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom Fehérváron nincs ilyen üzlet. Pesti plázákban szoktam látni, de szerintem a Fehérváriban nincs csak C&A.
2010. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

én mondjuk Pesten lakom, de mostanában vettem itt a fiamnak egy 2db-os lábfej nélküli harisnyát télire.Szerintem annyira nem volt olcsó, 2200-2400 között volt.Viszont jó minőségnek tűnik.Láttam viszont melegítő alsót 2000-ért, kb ilyen árak vannak.

2010. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elvileg most fog nyílni a Plázában, már elköltözött pár bolt, csak hogy odaférhessen, mert elég nagy lesz.
2013. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!