Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nifty teszt - nincs elég...

Nifty teszt - nincs elég magzati DNS a véremben?

Figyelt kérdés
13+2 naposan (múlt hét szerdán) vették le a Nifty teszthez a vért. Ma szóltak telefonon, hogy meg kell ismételni a vérvételt, mert nem volt elég magzati DNS a vérben. Volt még valaki, aki így járt? Lehet tudni, ez mitől van? UH-kon minden rendben volt eddig.

2022. ápr. 13. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Előfordul. Ilyenkor megismétlik. Amikor nekem levették a vért a Prena teszthez, ott is elmondták, hogy ha nincs elegendő magzati DNS az anyai vérben, akkor megismétlik. Nekem nem kellett, de itt is olvastam, hogy volt akinek igen.Ne aggódj, ez nem jelenti azt, hogy baj van a babával!
2022. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Elő szokott fordulni, pánikra semmi ok, leveszik a vért megint, ingyen és bérmentve, remélhetőleg a következő alkalommal több magzati DNS lesz mint 5%.
2022. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Ilyenkor ki kell fizetni mégegyszer?
2022. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell.
2022. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A választ is lepontozták, pedig semmi rossz nem volt benne. Valaki ezzel szórakozik! Ne vedd magadra!
2022. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igyekszem megnyugodni. Tényleg ingyenes az új mintavétel.
2022. ápr. 13. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Még egyszer leveszik ingyen.
2022. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

szia.

Mi lett veled?

Én is így jártam!

Ma egy hónapja vették le az első vért!a második is sikertelen lett ! elő vagyok jegyezve magzatvíz mintavételre.Neked sikeres volt a második vérvétel?

2022. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, nekem is sikertelen lett a második. Ugyanígy magzatvíz mintavételem volt, szerencsére ott mindent rendben találtak. Ma volt a 18. heti genetikai UH-m, ott sem találtak semmi eltérést. A sikertelenség okát nem tudta megmondani senki...


Neked azóta van valami hír?

2022. máj. 11. 13:33
 10/12 anonim válasza:

Szia.

Köszi hogy írtál!

Nagyon örülök neked!

Akkor van remény a sikertelen nifty-teszt után !!!!!

Én tegnap voltam magzatvíz mintavételre,az eredményt június 3-án adják ki!Az mondták ha baj van hívnak elötte!

Ultrahangra 20-án megyek !

Boldog babavárást !!!!!!

2022. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!