Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert no a 2.petezsak?

Miert no a 2.petezsak?

Figyelt kérdés
10 hetes varandos vagyok es a 6-10 het kozott sajna minden heten voltam uh-n verzes miatt, hematoma volt, felszivodott ugyh ez pipa. Viszont latott az orvos egy masik petezsakot is, ami kisebb volt mint az, amelyikben az elo embrio van, aki teljesen jol fejlodik eddig, de minden egyes heten nagyobb lett a petezsak. Nem ertem, ha nincs benne senki, akkor miert no. A doki azt mondta fel fog szivodni. De eddig nem h nem szivodott fel hanem mindig csak nagyobb let egy kicsit. 1 honap alatt 7 cm-t nott. Ez normalis? Masnak volt ilyen? Nem kene megallnia a novekedesben?
2022. ápr. 15. 13:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg szikholyag se latszodik benne total ures
2022. ápr. 15. 13:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy petezsák,
2022. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes😃
2022. ápr. 16. 05:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én meg kérdezem hogy tuti petezsák-e?!

Istenem ilyen egy flegma egy nőt.

2022. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja kerdesnek mas, csak nem volt ott kerdojel…

Amugy nem tudom, 2 orvos is azt mondta h petezsak

2022. ápr. 16. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert véletlenül vesszőt nyomtam a kérdőjel helyett, akartam utána kommentelni egy kérdőjelet de nem engedte. Namindegy ezen nem veszünk össze.


Ez érdekes, nekem pl felszivodott a masik petezsák, ikerterhességnek indult.

És arra mit mondtak a dokik hogy nő??

2022. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!