Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 5. hetében vérzés...

Terhesség 5. hetében vérzés (pozitív tapasztalatok érdekelnek)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 hetes terhesen kezdtem vérezni, rögtön ügyeletre mentünk ahol hüvelyi uh vizsgálatot csináltak. Petezsákot látott, élő embriót még nem. Megnyugtatott, hogy még nem is feltétlen lenne látható. A vérzés okára nem derült fény, semmi rendelleneset nem talált, menstruáció szerű vérzés lett írva, de terhesség gyanújával. Akinek volt hasonló, írja le tapasztalatait. Köszönöm :)

2022. ápr. 15. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És abba maradt a vérzés?

Nekem 4terhességnél 2méhenkívüli volt vérezgettem,operáltak is egyszer

Egy korai vetèlés 5hetesen ugyanugy menzi szerüen véreztem egy hétig

És volt egy vetèlés a 6ik hétben ott mar erösebb vérzés és görcsök jelentkeztek

Szóval nálam egyszer se lett jo vége,de remélem nálad minden a rendben lesz

2022. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy 5 hetesen vérzéssel mentem ügyeletre. Először progeszteron hiányt mondtak, utána meg kiderült, hogy van egy nagy hematoma is a baba mellett.

Azt nem tudom, hogy először is ott volt-e a hematoma, csak nem látták, és azért mondtak progeszteron hiányt, vagy később alakult ki.

Nekem szedni kellett progeszteront utána.


Neked nem írtak fel progeszteront?? Nekem ez fura, mert fel szokták.

Én elmennék majd magán dokihoz is ünnepek után.

2022. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most hiába írom le hogy nekem nem maradt meg,holott azt mondták minden ok.Majd az idő eldönti mi lesz,ezt nem tudja senki !
2022. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-assal egyetértek.Hiába írunk mi most akármit mert minden terhesség más.Lehet nálad nem jelent bajt a kis vérzés.5.hétben amit látott az teljesen normális ezen ne aggódj.Én nem véreztem és mégsem maradt meg.
2022. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De a vérzés utalhat progeszteron hiányra, amit pótolni kell!!
2022. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


4 napig volt menstruáció szerű verzesem bár mintha annál kevesebb lett volna. Azóta napi egyszer egy egy cseppet veszek észre.

Azt mondta a doki, hogy (gyógyszert szedtem februárig) valószínűleg a testem még végzi a dolgát, későn történhetett a fogamzás, így egy rész most is leválik. De természetesen azt is elmondta, hogy vetélés is lehet.


Rutascorbint és magne B6-ot kell szednem, azt mondták, hogy hormonokat cukorkakent osztogatjak, de nem tartja szükségesnek.


Május 3.-ára van időpontom a saját orvosomhoz, akkor már 7,5-8 hetes lenne a picur, úgyhogy ott minden kiderül.

2022. ápr. 16. 07:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek lesz vetélése amúgy.Próbálj kicsit megnyugodni,tudom milyen nehéz de nem tudsz befolyással lenni az eseményekre.Nemrég én is ezzel szembesültem és a következő alkalommal ha sikerül a baba akkor már nyugodtabb leszek.Sok sikert neked Kérdező!Ha egészséges a picúr akkor úgyis meg fog maradni,ha nem akkor a természet végzi a dolgát éd ez így van jól.Már én is megértettem.

#4

2022. ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is ezt próbálom elfogadni! Neked is sok sikert a babához, remélem következőre minden rendben lesz!
2022. ápr. 16. 08:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm,kedves vagy!😊Drukkolok neked!
2022. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!