Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 2 hónappal lehetek...

Szülés után 2 hónappal lehetek terhes? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

2 hónap és 8 nappal a szülés után voltam a férjemmel védekezés nélkül. Szülés óta még nem kaptam meg a mensit és szoptatok. De megfordult a fejebe, hogy talán még is terhes lehetek. A kistesót kicsit késöbbre terveztük, de az se baj ha most jönne.

Mivel még nem menstruáltam, mikor tesztelhetek, hogy bisztos eredményt kapjak? Azóta 9 nap telt el.



2022. ápr. 18. 13:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
És neked komolyan van már gyereked?
2022. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jaj de nagyon vicces vagy… késett a mensim, teszteltem, pozitív, itt a gyerek. Most nem tudom mikor kellene, hogy megjöjjön így nem tudom mikor tesztelhetek, hogy bisztos eredményt kapjak.
2022. ápr. 18. 14:21
 3/30 anonim ***** válasza:
76%

Elöször is elég felelötlenség, amit csinálsz.

Másodszor az aktus után 14 nappal már lehetne tesztelni.

2022. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kioktatást nem kértem, a választ pedig köszönöm :)
2022. ápr. 18. 14:31
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

"De megfordult a fejebe, hogy talán még is terhes lehetek."

🤣🤣🤣 Azta, de okos vagy, hogy ez megfordult a fejedben! És az még nem esett le előtte, hogy a terhesség egyik alapfeltétele a védekezés nélküli szex?!

Ha 80 éves lennél, akkor még megérteném, hogy leragadtál azok a falusi mámik szintjén, akik azt hitték, hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni... Bár az értelmesebbje anno is tudta, hogy ez nem így van.

Gondolom te sem biológiából tettél emelt érettségit... Könyörgöm, azért a gyerekeidet majd taníttasd.

2022. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
"biSZtos" is!!
2022. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
Azért nem vagy semmi, ha 2 hónapja szültél, de már lehet hogy 4 hetes terhes vagy. Legalább megvártátok míg a gyermekágyi vérzés megszűnik?
2022. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

És tényleg nem, matekból érettségiztem, úgy, hogy nem tudom, hogy lesznek a gyerekek de legalább meg fogom tudni számolni öket. :’D

Nem, olyan hülye vagyok, hogy orrba szájba szexeltem vérzés közbe.

Nektek tényleg nincs okosabb dolgotok az életetekbe, hogy csak azzal foglalkoztok, hogy belekössetek valakibe. Röhej

2022. ápr. 18. 15:21
 9/30 anonim ***** válasza:
58%

"És tényleg nem, matekból érettségiztem, úgy, hogy nem tudom, hogy lesznek a gyerekek de legalább meg fogom tudni számolni öket."

Ez az egy állításod hihető, de emelt matek fog kelleni a számoláshoz is, ha 11 havonta pottyantasz egyet...

2022. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Megoldom 😉
2022. ápr. 18. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!