Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legerosebb fajdalomcs...

Melyik a legerosebb fajdalomcsillapito, amit terhesen be lehet venni?

Figyelt kérdés
Iszonyat migrenes vagyok, alapjaraton 2-3 cataflan szokta kivenni a fajdalmat par orara… most is brutalisan faj de a rubofen meg a panadol francot nem er az en bika migrenmnek…mivel lehet meg probalkozni? Mar hanytam is a fajdalomtol nem birom…
2022. ápr. 21. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Orvosodat kérdezd
2022. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Panadol
2022. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezzel szenvedek, nekem az orvos csak a paracetamolt engedte. Soha nem ért semmit, Imigrant szedtem terhesség előtt, abból is általában 2 kellett, ha durvább volt. Semmi más nem használt.

Érdekes mód terhesség alatt viszont a sima Panadol kis magnéziummal, sötéttel, csönddel és alvással kombinálva hatott. Ha nagyon nem múlt a hányinger, akkor kóla meg gyömbér, és csak pisilni keltem fel. Igaz, amint érezni kezdtem, hogy jön a migrén, rögtön be is dobtam az első paracetamol tabit, de kettőnél több sosem kellett.

2022. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Napi 1 db 500mg paracetamolnál nem ajánlott többet vagy erősebbet.
2022. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem engedte az orvosom vegszukseg eseten a sumatriptant. De amúgy algopiryn nospa kombo is néha segít, én is szedtem és makk egészséges a kisfiam
2022. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
algopirynt én is szedtem időnként, semmi probléma nem lett belőle
2022. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is a Panadolt ajánlották, mást nem tudok javasolni. Esetleg menj be egy patikába, ott biztosan tudnak segíteni.
2022. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Nekem 2-szer jött elő migrén terhesség alatt. Nagyon szenvedtem, de nem mertem bevenni semmit. (Paramami voltam..) Nálam amúgy hányás után már jobb lett a helyzet, aztán másnapra magától elmúlt. Igaz, éjszaka se aludtam a fájdalomtól, ahogy letettem a fejem, attól erősödött csak.

Ami segített elviselni: hajmosás. Gondolom a melegvíz jól esett a fejemre, attól enyhült. Ezenkívül az ülve alvás is jó volt.

2022. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
8. Az jó. Nálam ha hagyom eljutni a hányásig (tehát ha nem veszem be a gyógyszert és nem fekszem ki), akkor az 3 napos program, amikor a víz sem marad benn. Voltam ezzel párszor ügyeleten, terhesen idáig nem nagyon akartam eljutni. Szóval inkább 2 szem paracetamol egy nap, mint hogy kórház.
2022. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ORVOSODAT kérdezd, ne a gyakori kérdéseken válaszolókat!
2022. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!