Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy kémiai...

Laura7 kérdése:

Lehetséges, hogy kémiai terhességem volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemvárt előtt pár nappal, március 30.án volt 2 napig barnázásom, normális vérzésem nem volt. Elkezdett nagyon fájni, feszülni mindkét mellem.

13.án elmentem orvoshoz, UH-n látott egy 2cmes cisztát, ott helyben csináltam tesztet, ami pozitív volt. 1 hét után megint megnézett, nem látott semmit, a ciszta is eltűnt. Azóta csináltam pár tesztet még, de negatív mindegyik. :( azóta se múlik a mell fájdalmam és alul a hasam is borzasztóan fel van puffadva...még szerdán megfog nézni UH-n.

Szerintetek kémiai terhesség volt, és elment volna a baba..? :/



2022. ápr. 23. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a méhedben nem talalt petezsákra vagy embrióra utaló jeleket akkor?

Valószínű kémiai lehetett.

2022. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt pozitív volt az orvosnál, akkor elvileg igen, egy kémiai terhesség volt. Általában ki sem derülnek az ilyen terhességek. Tudom, nem vígasz. Sajnálom.
2022. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív teszt volt és azóta semmi, és csak egy cisztát látott, semmi terhessége utaló jelet, nem voltál terhes, kémiai terhesség szintjén sem.

Sajnálom, de valószínű eláztattad az akkori pozitív tesztet, pláne ha azóta csak negatív volt.

Nemrég írtad ki ezt a történetet egy másik kérdésed keretében, ott is leírtuk.

2022. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem én csináltam a tesztet, hanem az orvos. Tudom, máshol is kérdeztem, csak azóta is ezen gondolkozok, bele éltem magam abba az egy pozitív tesztbe, meg az azóta is tartó mell fájdalom miatt reménykedtem...

De az lehet ösztrogén dominancia miatt...

Szerdára vár vissza az orvos, már minden lehetőséget átolvastam a neten... azért köszönöm a válaszokat!☹

2022. ápr. 24. 00:39
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap "megjött" de még mindig kevés vérzés... viszont éjszaka valami borzasztó fájdalommal szaladtam a wcre... azthittem leájulok róla... olyan szintű görcsölésem van azóta is, amit még nem éreztem, pedig alig vérzek.


Hiába veszek be görcsoldót, fájdalom csillapítokat amik eddig beváltak.


Nem múlik, holnap megyek orvoshoz,


Nem akarok hülyének tűnni, de ez lehet vetélés, ha esetleg terhes voltam és elhalt, az most ürülne ki?

2022. ápr. 27. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni, ahhoz hogy vetélés legyen, először terhesnek kell lenned, nálad erről szó sem volt.


Az orvos cisztát látott,nem terhességet és a ciszta okoz ilyen tünetet.

2022. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!