Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák,nektek...

31 hetes kismamák,nektek mennyit mocorog a pici ilyen változékony időben? Nekem a napokban aktív volt,ma meg igen lustának tűnik.

Figyelt kérdés
És hogy bírjátok még? Nekem a csípőm, derekam nagyon fáj 😏 és elkezdett a belső combom is.

2022. ápr. 24. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan még nekem messzebb van a 31. hét, 25 hetes vagyok, azonban tegnap nekem iszonyat lusti volt, kezdtem is megijedni. De olvastam, hogy ilyen esős időben valahogy lustábbak.
2022. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen közben belustulnak,de érdekes nekem pont akkor lustább mikor jön a jó idő ha esik az eső vagy borultabb az ég rengeteget ficánkol,ma viszont előbújt a nap és kissé lustizik a drága
2022. ápr. 24. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én sem 31 hetes vagyok, hanem 35, de szerdától péntekig konkrétan már fájdalmaim voltak, annyira aktív volt, és kb megállás nélkül mocorgott, rúgott. Tegnap viszont nagyon lusti volt, párszor beköszönt, hogy itt van, minden rendben, de nem vitte túlzásba. Az előző napokhoz képest már már ijesztően visszafogott volt. 😅
2022. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, nekem biztos fordítva van bekötve a gyerek (is) de fájdalmasan aktív napok óta, frontok ide vagy oda egy kicsit sem lett lusti, sőt...

Amint vízszintbe kerülök automatikusan ringatózni kezdek hátha elringatja őt is :D

A derekam az viszont leszakad a hátammal együtt és már a szerveim sincsenek a helyén, mostanra minden és mindenhogy kényelmetlen.

2022. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4es

Én is ugyan így érzek mint te 🙂 csak az én picikém közbe lustizik is,már nem tudom feküdjek,üljek,állják. Mindenem fáj,aludni is alig bírok annyira fáj a csípőm pedig egész jó a matracunk is.

2022. ápr. 24. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, belegondolva talán tegnap nagyobb volt a pörgés, de ma én is többet mozogtam, takarítottam, így nem is annyira figyeltem plusz ilyenkor hamar bealszik. Ebédkor viszont határozottan megébredt, és most is (autóban ülök) kirúgja a ház oldalát.
2022. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alszanak, pihennek babák. Nem egyformák magzatok mozgása méhben is,meg szülés után idekitn sem. érezzed mozogni ami fontos, de frotn van lusta
2022. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!