Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keresztcsont fájdalom?

Keresztcsont fájdalom?

Figyelt kérdés

A negyedik hónapban vagyok így elég korainak gondolom! Hanyatt fekve a csont fájdalom miatt egyedül már percek múltával sem tudok felállni, és egy aktívabb napon estére járni is nehezen bírok.

A cégem kötelez, hogy vissza menjek dolgozni, sajnos gyári munka és fizikai! Félek, hogy a viszonylag semmittevéstől is fáj, mi lesz ha meg erőltetem magam.

Valakinek tipp ami enyhíti a fájdalmat?


2022. ápr. 24. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból is derékfájós vagyok, a terhesség nagyon durván kihozta. Nekem a kineziológiai tapasz segített nagyon sokat. Nem azt mondom, hogy elmúlt tőle, de nagyon sokat javított rajta.
2022. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utána nézek, köszönöm szépen!
2022. ápr. 24. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne korai?

Nekem sokkal korábban jelentkezett mint 4 hónap.

Egyébként mi az hogy kötelez a céged?

2022. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kötelez a cég?

Most táppénzen vagy? Mert ha nem, én simán elmennék a helyedben, ha ilyen fájdalmaid vannak.

2022. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem korai, bocsánat! Eddig is volt de azt elviseltem, mostanra viszont elviselhetetlen !

Röviden 2 hónapig tartottak otthon, mondván nehéz a munka, a munkafelügyelő ki ír engem (külföldön élek) most pénteken jött egy üzi, hogy mehetek dolgozni csak délután max este 8ig, ezenkívül minden változatlan.. a háziorvosom meg nem akar kiírni már mondván ez a cég feladat, hogy eldöntse! Nőgyógyászom detto. Úgyhogy most fogalmam nincs mitévő legyek. Reggel hívom a szakszervezetet de ha ők sem segítenek kénytelen vagyok valahogy kibírni szeptemberig!

2022. ápr. 24. 18:23
 6/6 A kérdező kommentje:
U.i.: utólag rájöttem, hogy a 2 hónap várakozás a rizikó időszak miatt volt. Undorító egy cég , es mindezt 8 év után teszik velem.
2022. ápr. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!