Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes vagyok. Van,hogy...

27hetes vagyok. Van,hogy napokig nem érzem a baba mozgását ,normális ez?

Figyelt kérdés

Kb 20-22hetes voltam mikor tényleg éreztem mozgást. Azóta felerősödtek a “rugások”. Van, hogy 2-3-4 napig is csend van a pocakban utána 1-2nap és egész nap érzem. Utána, ha fejre állnék se mozdulna meg , hogy megnyugodjak minden okes..

Nincs vérzés se pécsét se görcsök.

Kell aggódnom vagy ezek a tünetek nélkül akkor megnyugodhatok?



#baba #magzat #27het
2022. ápr. 25. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Igen, normális.
2022. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Vannak sajnos lusta napok... Azért sajnos, mert ilyenkor az anyuka meg full ideg, hogy mi van.

Egyébként meg tuti, hogy olyankor is mozog, mikor nem veszed észre, mert gondolom te is úgy vagy, hogy ha teszel-veszel, nem figyelsz oda rá.

Ja meg pont egyik nap voltam ultrahangon, és a monitoron is látszott, meg az orvos is mondta, hogy mennyit mozog ez a gyerek, én meg semmit nem éreztem eközben.

2022. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tudom, hogy minden nap érezni kell. Az én babám pl este/éjszaka volt aktívabb, de minden nap éreztem.
2022. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
27 hetesen azért én elképzelhetetlennek tartom, hogy unszolásra sem reagál semmi de semmit. Elméletileg ilyenkor már lassan elvárt, hogy naponta legalább tíz magzatmozgást érzékeljük. Nekem pl ezekben a hetekben már napi minimum 2 alkalommal csuklott és amint lefeküdtem, indult a buli
2022. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
27 hetesen ez szerintem is furcsa. Ő már elég nagy ahhoz, hogy észrevedd simán a mozgásait, és oké, hogy vannak lustább napok, de én a helyedben tuti megnézetném, már akkor is, ha 1 teljes napig semmit nem érezném…
2022. ápr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!