Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti hordtok még...

Kismamák, ti hordtok még maszkot? Nem féltek, hogy összeszedtek valamit?

Figyelt kérdés

Én ha sokan vannak a boltban, felveszem, azért még tartok a betegségtől.

Tegnap is ültem a nőgyógyász váróban, a mellettem ülő másik kismama meg állandóan köhögött, nagyon zavaró volt, ráadásul telefonon mondta is valakinek, hogy a gyereke megint beteg... Az ilyeneket hogy lehet kivédeni?


2022. ápr. 26. 22:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordok.
2022. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
Tavasszal kisgyerekes nő mellett? Hát sehogy.
2022. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódom, hogy elkaptam-e valamit. Nem tudom, mit képzel az, akinek betegek otthon és eljön egy nőgyógyász váróba, ami tele van kismamával.
2022. ápr. 26. 22:30
 4/37 anonim ***** válasza:
72%
Vajon mit képzel a hormongőzös agyad szerint? Hogy menni kell, és nem tehet róla, hogy az oviban benyel közben minden szrt a másik gyerek. Nem kell így túltolni, mert nem te vagy a világ közepe. Másnak a maga babája a fontos.
2022. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Mi van? Egy sima ultrahangra jött ő is, az nyugodtan kitolható pár nappal, és akkor nem köhög a mellette ülő képébe. Nem csak engem zavart ez a váróban. Pont, hogy az ilyen képzeli, hogy ő a világ közepe, mert beül így mások közé, és még ahhoz is hülye, hogy vigyorogva mondja a telefonba, hogy full beteg otthon a gyereke.
2022. ápr. 26. 22:41
 6/37 A kérdező kommentje:
Gondolom téged nem zavarna, ha terhesen a pofádba köhögne egy potenciális beteg, csak azért mert szarik másokra, és nem marad otthon a beteg gyereke mellette... Amúgy meg nem azt kérdeztem, hanem hogy ilyet hogy lehet kivédeni, ha már ilyen parasztok vannak.
2022. ápr. 26. 22:44
 7/37 anonim ***** válasza:
56%

Bár nekem krónikus betegségem is van terhesen, de igen, hordok minden boltba maszkot.

És igenis ostoba és felelőtlen, ha valaki betegen megy időpontra, amit ilyenkor illene átrakatni.

2022. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
Az van, hogy nem kell ennyire félni. A félelem immun romboló, meg nagy eséllyel vonzod be magadnak. Nem tudtad? Régen is voltunk betegek valamennyien, túl éltük. Maszkot hordani? Itt a jó idő, tavasz van, csupa virág illat, majd hülye leszek maszkozni. Úgy sem véd semmitől. Múltkor allergia miatt köhögnöm kellett, úgy néztek rám, mint a leprásra, évekkel ezelőtt rám se bagóztak volna, hát itt tart a világ.
2022. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Tudom, a férjem is mondja, hogy bevonzom stb.

Tudom miről beszélsz , mert én meg szipogok kicsit az allergia miatt most.

De felháborított, hogy vigyorog a telefonba, hogy beteg a gyerek, mellé meg köhög összevissza.

De úgy latszik, ez valaki szerint tök rendben van.

2022. ápr. 26. 22:50
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
Kezdjük azzal, hogy váróba továbbra is kötelező a maszk viselet, másodszor vírus nélkül is alap, hogy ha köhögök a szám elé teszem a kezem. Pár napig pl köhögtem és nem tudtam kovid-e ezért maszkot viseltem amíg nem csináltattam tesztet, szerintem ez alap főleg kismamák között.
2022. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!