Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák hogyvagytok?...

30 hetes kismamák hogyvagytok? ki mikorra várja? kisfiú kislány? voltatok már 30 hetes uh? mekkora a pici?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan 33 hetes vagyok, azért remélem nem baj ha írok.


Nekem kislányom lesz. Most már egyre rosszabbul vagyok a derekam, hátam miatt. Gerincsérvem van és gondolom már húzza a súly, de persze nekem megéri ezért a piciért.


Nekem 1530g becsülték a súlyát 30 hetesen. Te, hogy vagy kérdező? Mekkora a babád és milyen nemű?

2022. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és június elejére vagyok kiírva
2022. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En 30 hetes vagyok,egyelőre birom.

Holnap megyek uh-ra.

2 hete 1180 gramm volt a kisbabank🥰

2022. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kislányom lessz köszönöm első a kérdésed 1923g ra becsülték hétfőn 30 hetes vagyok, szóltak hogy készüljek fel hatalmas baba lessz, elég sokat vagyok fáradt ezen a héten eszméletlen álmosság van rajtam végig tudnám aludni a napot
2022. ápr. 28. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azta 1923g 😯 és nem fáj semmid? Akkor tök jól bírod. 🙂 Rajtam lustaság van még inkább 😃 amit ki is használok, mert hamarosan költözés és festés lesz. Remélem időben elkészülünk mindennel.
2022. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából úgy nem fáj semim néha néha bele szúr, bele nyilal a hasamba meg oda lentre, elég kicsi vagyok mármint test alkatra kicsi a medencém is de az se fáj szegényem nem sokat bir mozogni sem mert nem sok helye van a hasam se nagy első babám úgyhogy a fáradtságon kívül nincs panasz, nálunk is hétvégén lessz laminált padló rakás ma jött meg a kis ágy jövő heten lehet mosni vasalni a kis rucikat🥰 lehet pakolni remélem időre lessz meg és nem lessz kora szülőt június vége julius eleje
2022. ápr. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!