Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a gyakoribb, a missed ab...

Mi a gyakoribb, a missed ab vagy a magatol megindulo veteles?

Figyelt kérdés
Foleg 11-12 het kornyeken
2022. ápr. 29. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Véleményem szerint a missed.
2022. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Attòl függ, türelmes-e a doki, vagy kapkod, elutasìtja-e a nő a missed ab-ot (nem szoktak merni ellentmondani a ,,fehèr köpenyes istennek)

Èn 11 hetesen vetèltem el 10 hetesen meghalt magzatot. Minden problèma nèlkül.

2022. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Valamilyen szinten a másodiknak amúgy igaza van: ha elég sokat vársz, előbb-utóbb szinte minden missed lezajlik spontán. A kérdés, hogy kivárod-e. Bár azért 11-12 hetesen jellemzően ha le is zajlik spontán, marad bent szövet, ami miatt általában szükség van műszeres befejezésre.

Kisebb terhességek ki szoktak ürülni teljesen, csak időt kell neki hagyni.

2022. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb terhességeknél spontán. 11 hét körül már missed, már csak az egészségügyi kockázatokat tekintve is.
2022. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőből sok van sajnos. Én a sok missed miatt nem értem, ez régen hogy lehetett? 2-3 hónap alatt a természet megoldotta? De azért olvasni hogy kemény és komplikált is lehet.
2022. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia elsőnél missed volt a rossz hír után 1 héttél.

A második már az elejétől fogva nem fejlődött 6 hetesen mondták ki h ez nem ok. Vártunk h hátha a természet segít.11-12héten kezdett el ömleni a vér (addig is végig véreztem) irány a kórház és műtét!

Ezek után sose várnék egy spontán vetélésre.kegyetlen 6 hét volt mert hát hiába tudja az ember h halott ügy azért csak reménykedik csodákba!

2022. ápr. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt vetétesem és missed ab is. Utóbbira 20 napot kellett várni, mire beindult. 8+pár naposan derült ki, és igen, nem egyszerű a várakozás, mert azt sem tudja mire vár az ember, hiszen semmi tapasztalat sincsen. Így utólag azt mondom megérte, a másodiknál is bevállaltam (itt volt, de sajnos majd megállt a szívhang, ez is kezdtem pecsételni), hogy menjen el természetesesen úton. Nem tettem volna, ha nem vészelhető át.
2022. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*hetesen
2022. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen lezajlott a vetélés, de maradtak bent darabok és műtöttek.
2022. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MAgátol megindulo vetélés. Előfordulhat mind kettő, hogy megindul a vetélés magátol és bent maradnak darabok amik missed ab mütété alakul
2022. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!