Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10es predictor erős pozitiv,...

10es predictor erős pozitiv, 20as livsane halvany? Kinek milyen tapasztalata van a Livsane tesztekkel? Erős pozitívak?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Te magag is írod, hogy az egyik 10es a másik 20as, ez okozza a különbséget, meg amúgy is kb ahány felé teszt, annyi felé erősségű vonal.

Hányadik ciklusnapon jársz? Késik már?

2022. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18 dpo, igaz h más az erősség csak de fura h az egyik teszt nagyon erős a másik meg elég halvany. Ugyan arról a vizeletrol van szó
2022. ápr. 30. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen ne aggódj, inkabb ne is tesztelj többet, a pozitív az pozitív, kérj időpontot orvoshoz és addig is türelem :)

És boldog babavarast!

2022. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne matekozz.. nekem a predi leugrott még a one step ugyanugy 10esen csak derengett valami, az xepil meg kb 1 hettel a kimaradt utan lett halvany pozi.
2022. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat, ez azért megnyugtato, h másnak is volt hasonló :))
2022. ápr. 30. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy hcg vérvételre,mert annak hogy 2 naponta kiírsz egy kérdést,sok értelme nincs.
2022. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

10-es teszt persze hogy erős :D A 20-asra még várhatsz mire beerősödik.

Nekem is így volt hogy várni kellett a 25-össel dehát ez normális hogy nem lesz azonnal erős a több hcg-t észlelő teszt egy nagyon korai várandósságnál ami mint tudjuk bárhogy végződhet.Nyugi szerintem és majd tesztelj 2-3 nap múlva és várd ki a végét,úgy értem hogy mit mond az orvos.

2022. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahaa, érzem, hogy miért írta vki, hogy ne írjak ki két naponta jerdesr, láttam h vki kiért egy kérdést de az nem én voltam, csak véletlen egybeesés :D egyébként nem akarok még orvoshoz menni 6-7 hetes kor előtt felesleges, csak érdekelt van e vkinek tapasztalata a Livsane teszttel... Azt hittem jó minőségű teszt mert nem a legolcsobbak között van azért, meg a Benuban árulják de erről ennyit :)
2022. máj. 1. 09:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. máj. 1. 09:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem érted látom.A Livsane egy jó teszt.Én is használtam.Nem a teszt a baj hanem hogy korai várandósság van :D Értsd amit ír a másik ember.

Livsane-t használd 2-3 nap múlva.

2022. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!