Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás pozitív teszt után?

Barna folyás pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Tervben van a baba pár hónapja,03.30-án volt az utolsó menstruációm. Áprilisban nem jött meg,pár nap késés után teszteltem,aztán elkezdtem barnázni. Azóta 3 tesztem lett pozitív,az első kettő elég halvány volt,amit 05.01-jén csináltam sokkal erősebb. Viszont ez a barna folyás nem múlik. :/ Felhívtam az orvosomomat,hogy mi a helyzet,azt mondta,hogy valószínűleg emlékszik a szervezetem a menstruációra,szedjek magnéziumot,nem ír egyenlőre mást. Mégis aggódom,mert a derékfájás elmúlt,de görcseim sajnos vannak. Piros vér nincs,csak ez a folyás. Ma már napközben sokkal kevesebb volt,de most délután újra több.

Valaki más volt ebben a helyzetben?


2022. máj. 3. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Én azonnal ügyeletre mentem, nem otthon malmoztam


Nekem elment a baba

2022. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez progeszteron hiányt jelzett, kaptam is pótlást, nem volt ilyen balfék a dokim, mint a tiéd. 10 napon belül szülök is.

Én a helyedben keresnék másik dokit, aki foglalkozik is velem.

2022. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahang volt már?Mert azt nem írtad hogy meg lett e állapítva a terhesség.
2022. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még nem volt ultrahang. Most lehetek ugye kb 5. hetes.
2022. máj. 3. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 1 hét múlva már mehetnél nyugodtan.Barnázásra kellene progeszteron.Nyilván ha gond van akkor nem csodaszer de akinek progi hiánya van úgy segíthet.A kis görcsölés belefér ha nem piros vér jön és nem elviselhetetlen a görcs.Mindjárt megjön érzés is normális.

A barnázás se feltétlen bajt jelez.

2022. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így jártam.

Nekem az orvosom azonnal adott valami gyógyszert (nem jut eszembe mit, de vény nélküli volt), ASA-t és szintén magnéziumot.

Nagyon rendes, törődő orvosom van, de mondta hogy ha el akar menni, akkor az ügyeleten sem tudnak csinálni velem semmit... Nekem megmaradt, nem lett baj, tehát a lényeg, hogy ne izgulj. De ha a vérzés esetleg súlyossá válik (élénk piros és sok), be kell menned a sürgősségire...

2022. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt.

Karanténban voltunk koronásan,elég betegen,nem mehettem dokihoz.

Telefonon beszéltünk,azt mondta ilyenkor még bármi lehet,meglátjuk,amig nem vérzek addig nem feltétlenül van baj.

6+3.napon voltam először az orvosnál,ahogy megszűnt a karantén,akkor már nem volt ez a barnázás és volt azívhangja is a picinek.

Hál istennek nálunk nem lett baj,még utána is egyszer tapasztaltam ezt a barnázást pici mennyiségbe,de aztán megszűnt teljesen.

Már 24 hetes azóta,nagyon mozgékony,teljesen egészséges kislány.

Drukkolok,hogy minden rendben legyen!

2022. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez volt, progeszteront kaptam rá, elmúlt (de nekem téyleg alacsony volt teherbeesés elött is a progi-szintem).
2022. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Progeszteron kellene ra kulonben nem marad meg a baba
2022. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, 5 hetesen kezdődött, akkor derült ki a baba, kaptam progeszteront, most múlt el a 10. Hétben, eddig folyamatosan volt
2022. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!