Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok a családnak,...

Elmondanátok a családnak, hogy a jön a baba ha már kész a Nifty teszt?

Figyelt kérdés

Pénteken töltöm be a 12 hetet és aznap lesz egy sima uh vizsgálatom is. Eddig minden rendben van és már van egy tökéletes Nifty genetikai eredményem is, ami kizár minden kromoszóma rendellenességet.

Hétvégén el kellene mennem egy nagy családi rendezvényre, ahol biztosan kiderülne, hogy babát várok, mert már eléggé látszik, viszont a hivatalos 12 hetes uh csak jövő héten lesz.

Szerintetek így már el lehet mondani vagy inkább ne menjek el?


2022. máj. 4. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elmondanám.
2022. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

12. héten hogy látszik bármilyen terehsség is?

Ettöl függetlenül nyugodtan mondd el.

2022. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
tudod a puffadás. amit sokan terhes pocaknak akarnak látni.
2022. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nyilván puffadás is és vékony vagyok, de hasam az mindig volt, plusz sokadik terhesség is.

Köszönöm a válaszokat.

2022. máj. 4. 09:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nagy családi rendezvény? Valaki születésnapja, eljegyzés vagy ilyesmi, mert akkor én nem mondanám el, hisz az valaki napja, nem akarnám magamnak a figyelmet. Ha nem ilyenről van szó, akkor persze, miért ne? :) Az uh-n már csak úgy is meg fogják erősíteni a nifty eredményeit.
2022. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Tok ugyanebben a szituban vagyok mint te. tudod ez olyan dolog h oke h egeszseges a baba, nekem is megjott a panorama tesztem eredmenye es tokeletes, de ha a legutobbi uh ota volt egy missed ab-od lehet nem is el a baba es fogalmad sincs rola. En ezert meg nem merem elmondani megvarom h mondjak ki uh-n h el es minden rendben van. De ez csak en vagyok, az orok paramami (2 gyerek anyukja vagyok de meg mindig izgulok ha terhes vagyok)
2022. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem olyan a viszonyom a családommal és a barátaimmal, hogy pozitív tesztnél megbeszéljük, ha valaki babát vár, aztán együtt izgulunk uh-k előtt. A te helyzetedet el sem tudom képzelni. Milyen család az, ahol nem segítünk egymásnak vetélés során?
2022. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Mi elmondtuk már a 10-11. héten, márcsak azért is, mert egyébként ha gond lett volna is tudtak volna róla nyilván.

Akkor mondjátok el, amikor ti szeretnétek.

2022. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Szia én amíg lehet titkolnám. 2 vetélésem volt a család semmiről nem tud!

Nem kell h nekik is fájjon elég ha nekem fáj.

2022. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Mi a pozitív tesztnél bejelentettük. Az esküvőnk napján teszteltem. Akkor már 1.5 éve próbálkoztunk.
2022. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!