Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok,szüleim...

26 hetes terhes vagyok,szüleim nem tudják,hogy mondjam el nekik?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok.

Párommal két éve vagyunk együtt,nem érezzük korainak,viszont nem tervezett baba volt.

Abortusz szóba sem jöhetett,mindenképp meg akartuk tartani.

Viszont az elején gondok akadtak és nem tudtuk pontosan,hogy baba lesz-e.

Egyéb okok miatt nem tudtam menni dokihoz(magánügy)illetve a terhességi teszt is negatívat mutatott,illetve véreztem is 2-szer ráadásul akkor amikor meg kellett volna jönnie.

A lényeg az,hogy a szüleim nem tudják még,együtt akarjuk elmondani nekik a párommal viszont ő kb egészhéten nincs itthon,mert dolgozik.

Mielőtt bárki megjegyezné,már voltam dokinál is,védőnőnél is és minden vizsgálat megvan ami kell és minden oké a picivel.

Csak egyszerűen lövésünk sincsen,hogy mondjuk el nekik ennyi idő után…valakinek ötlet?Nem kérek szidkozódást,nem tudjátok az egészet,így ne ítélkezzetek kérlek.


2022. máj. 4. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Anya, apa, terhes vagyok
2022. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
"Magánügy " "Nem tudjátok az egészet" és hasonló megjegyzések után mégis milyen válaszra számítasz? Túl vagy a félidőn és a leendő nagyszülők még nem tudnak az unoka érkezéséről. Ne várd hogy ugrálni fognak örömükben, sőt inkább csalódottak lesznek hogy eddig nem informáltátok őket.
2022. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem neked korai volt még gyereket vállalnod, ha még mindig ennyire a szüleid a referenciapontod, hogy ennyire parázol ettől, hogy állsz eléjük.
2022. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom nem bunda kabátban mennél, szóval mondani sem kell semmit, 26 hetesen azért már csak kiszúrják ők is...
2022. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjátok el hogy nagy hiretek van babát vártok.

Aztán viszont mondt el azt is, hogy miért vartatok ilyen sokáig mire elmondtatok.


Biztos megértik.

2022. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

1


Nincs olyan gyerekkérdésben, hogy nem tudtam dokihoz mennie


Később ez az egészségébe kerülhet.


Ha neked probléma egy gyereket elmondani a szüleidnek, akkor korai volt.


Én simán elmondtam,hogy babát vàrunk, de vannak szentimentális emberek.

Ha ilyenek vagytok, akkor kiscipő stb…


Ha szülő leszel, akkor pont nem szabadna a saját szüleidtől tartanod.

Elvileg felnőtt vagy, nem?


Vagy kellene a segítségük is?

2022. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

1.Hiába korai vagy nem,nem terveztük de nem szabadulunk meg tőle csak ezért mert nem terveztük.


2.Nem tartok tőlük,mivel nem olyanok a szüleim,csak nem szeretnék csalódást okozni nekik,illetve nem akartam őket megijeszteni sem azzal,hogy vagy betegség vagy gyerek mivel most édesanyám szülei haltak meg 2 hónapja és nagyon kivolt lelkileg akkor…ezmiatt nem akartam bár tudom hiba volt


3.Szüleimnél élünk még mivel sajnos nincs annyi pénzünk,hogy házat vegyünk,albérletet meg inkább kihagynánk ilyen árak mellett szóval szerintem érthető miért ennyire nagy dolog ez,hogy hogy mondjuk el.

2022. máj. 4. 21:34
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Anya, Apa, hamarosan gyerek bömbölést hallhattok 0-24-ben!


Mondjuk ha a nyakukon éltek, akkor van némi beleszólásuk a dologba.

2022. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
És 26 hetes terhesen, azaz 6+ hónaposan még abszolút nem vették észre úgy, hogy velük élsz? Azért ilyenkor már egyértelműen látszani szokott a babapocak.
2022. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak őszintén. Biztos megdícsérni nem fognak, lesz kis csalódás, szomorúság vita, de aztán ezen túllendülnek és a jövőre fognak koncemtrálni. Mond el azt is, hogy a halál eset és a bizonytalanság miatt nem tudtad elmondani de belül ez felőrölt. Idővel meg fogja érteni


Hogy tudtok ott maradni? Lesz hely? Vagy elköltöztök?

2022. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!