Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kissebb hasa van/volt...

Akinek kissebb hasa van/volt terhesség alatt, (esetleg a baba is kissebb), ti vekonyabb testalkatúak vagytok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság.

A nagy has nem egyenesen arányos a baba méretével.

Én 42 kiló voltam terhesség elején. 50 kilóval szültem.

Utolsó hetekben riogattak az orvosok, hogy enni kellett volna, mert örüljek ha 2 kiló lesz a gyerek. Ehhez képest 3300g 52cm - vel született a lányom. 🤗

2022. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon kicsi volt a hasam.

Két nappal a kiírt dátum után született, amikor beértünk a kórházban ijedten néztek a nővérek hogy jaj jaj koraszüléssel másik osztály! :D


3500 grammos gyerek lett.

2022. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

39. hetes vagyok, a hasam kicsi, nem mondanák meg, hogy bármikor szülhetek, viszont a baba nem kicsi a becslések alapján, hanem teljesen átlagos.

Nem vagyok vékony testalkatú, inkább vastag és hasra hízós típus. Mégsem lett nagy pocakom.

2022. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én viszonylag vékony testalkatú vagyok, de magas (180 cm, 65 kilóval kezdtem). 37 hetesen általában félidősnek néznek. Viszont a baba nem kicsi, sőt, koránál 1 héttel nagyobbra szokták becsülni.
2022. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél kb a 30.hétig kicsi hasam volt, sokan meg is jegyezték, hogy biztos terhes vagyok? Akkor 52kg-mal kezdtem, szülésnél 75 voltam.

Most a második babánál 26 hetesen akkora a pocakom mint az elsőnél olyan 35 hetesen. 52kg-mal kezdtem itt is, most 62 vagyok.

Attól is függ, hogy mekkora a pocak, hogy milyen erősek a hasfal.. Szerintem nekem is azért lett a 2.nál ekkora, mert az elsőnél a szövetek eléggé megnyúltak a vége felé.

2022. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

174 cm

75 kg


Átlagnál sokkal kisebb hasam volt végig…

2022. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!