Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelybe nyilalló erős fájdalo...

Hüvelybe nyilalló erős fájdalom normális? Lehet a szülés előjele?

Figyelt kérdés
36 és fél hétnél járok, tegnap délután egyik pillanatról a másikra erős hüvelyi nyilallás kezdődött el nálam. Feszül, fáj, szúrkál erősen, sose éreztem ilyet. Nagy nehezen el tudtam aludni, éjszaka nem éreztem, de reggel ahogy felkeltem, újra előjött. Mintha a hasam is lentebb jött volna tegnap óta, és mára elmúlt a hetek óta tartó székrekedés is. Viszont semmi görcsöt nem érzek, a baba is normálisan mozog. Ugye ez még nem a szülés előjele? Tegnap este egy kicsit megijedtem hogy menni kell. Tapasztalt valaki hasonlót? Mikor jött végül a baba?
2022. máj. 8. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, a szülés előjele - 4-5 héten belül valószínűleg megszülsz :)

35. héttől vannak ilyen napjaim, 39+3-nál tartok.

2022. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem bánom, ha még kicsit vár. Pár kisebb dolog még hiányzik a babának, jövő héten megyünk vásárolni, a babaágyat is össze kell szerelni, még a kórházi csomagom sincs kész. Eddig olyan nyugodt voltam, hogy még rengeteg időm van, de most egy kicsit rámjött a frász, össze kell szednem magam. :D

Kitartást neked az utolsó napokra, és könnyű szülést! :)

2022. máj. 8. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyílik a méhszáj.
2022. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, neked is! :) Pont ugyanígy voltam, mint te. Azért szánd rá a mai napot, és csomagolj össze. Hidd el, megnyugtató érzés lesz a tudat, hogy ha véletlen előbb kell menni, akkor is menetkész vagy. :) Bár én is még mindig úgy vagyok, hogy majd egy hét van a kiírt dátumig, addig még határidős munkám is van, én azt be akarom fejezni :D Szóval azt sem bánom, ha tovább marad benn :D Első baba, fiú is, remélem pár napot még rádob :D
2022. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a baba helyezkedik, és ahogy a fejét nyomja lefelé, azt érzed. Én mondtam a dokinak, hogy szerintem a gyerek bottal piszkálja a méhszájamat. Nálam a 35.héten kezdődött, most 39+1-nél járunk, egyelőre bent van. :D
2022. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 35. hét óta van ilyesmi. Most 37+5-nél járok. Az utóbbi három napban nálam is eltűnt a székrekedés, sőt... Hascsikarás van, olyan görcsökkel, hogy komolyan mindennap "megijedek". :D Én nem bánnám, ha korábban jönne, de azért elfog a pánik akárhányszor beugrik, hogy "na ez most az". :D

A táskámat szintén a 35. héten pakoltam össze egy nem túl jó ctg után, amikor a doki beijesztett, hogyha séta után sem lesz jobb, akkor nem enged haza. Addig halál nyugodt voltam, hogy rengeteg időm van még. :D Végigfutott az agyamon milyen lenne a férjemmel távpakoltatni és inkább bepakoltam még aznap.

2022. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!