Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen teljesen más...

6 hetes terhesen teljesen más dolgokat kívánok, mint amiket egyébként szeretek, ez normális?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem ettem meg a csípős kajákat, nem szeretem és a gyomrom sem bírja. Napok óta folyton chilit, jalapenot meg ilyeneket ennék. Ma benyomtam egy csípős szalámis pepperónis pizzát. Eddig még csak nem is kóstoltam ilyesmit. Nagyon furcsa. 😅😅 Más is volt így? Mi volt a legfurabb kaja, amit terhesen kívántál?
2022. máj. 8. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Csak addig nagyon édesszájú voltam, viszont az első trimeszter végéig nem kívántam az édeset. Utána visszajött.
2022. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olajoshal csalamád3val és ketchuppal.
2022. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első trimeszter végén nekem volt egy durva narancs őrületem, pedig soha nem igazán voltam oda érte, megpucolni se szeretem, évente 3-4 narancsot ha összesen megettem. Na ez olyan 2 hétig napi 15 narancsra szaporodott és tök szívesen pucoltam :D utána mostanáig a 35. hétig semmi, most meg a tonhallal vagyok hasonlóképp, de persze csak a rio mare kell, hát nem olcsó 1-1 bevásárlás :’’’D
2022. máj. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Juj :) erről jut eszembe 3as.. nekem meg citrom
2022. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nápolyi függőség-előtte utáltam-most a Moments tart életben :D
2022. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!