Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 ml petezsák embrió nélkül,...

24 ml petezsák embrió nélkül, szerintetek? A doki egy hét múlva hívott vissza, azt mondta terhesnek terhes ,enyit. Már.21 én volt meg utoljára

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ml, hanem mm.

7 hetesen fura, de lehet később fogant. Egy hét múlva kiderül.

2022. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen 11 mm a magzat átlagos mérete, egyértelműen látnia kellene az orvosnak, még akkor is, ha pár nappal később fogant esetleg. Nagyon gyakori az üres petezsák sajnos!


Érhet még meglepetés, de azért arra is készítsd fel magad lelkiekben, hogy lehet üres marad az a petezsák

2022. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem, nem mondta hogy hány hetes lehetek ,naptár szerint néztem,

De viszont ,Marc 21 én volt meg, naptár szerint április 2. Volt az ovum és a hónapba csak akkor voltunk együtt, ha onan számolom akkor még csak 6 hetes körül lennék nem? Így sincs semi remény?

2022. máj. 9. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem onnan kell számolni. Az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet.
2022. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat hetesen lassan időszerű lenne szívhangot is látni, nem pedig csak üres petezsákot.


A korábbi hozzászólók pedig leírták honnan kell számolni a terhességi heteket. Nem a megtermékenyítéstől.

2022. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, hüvelyi ultrahangon többet látott volna amúgy? Mert nem vizsgált csak hasi ultrahang volt
2022. máj. 9. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ennyi van ott, akkor nincs az a csodagép, ami többet mutatott volna.
2022. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen orvos volt ez? Biztos nőgyógyász? Miért hasi UH-t csinált?
2022. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasi uh volt szinte végig

Mivel látott mindent , nem volt szükséges a hüvelyi

2022. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
13:16 igen biztos nőgyógyász volt, nem tudom miért nem azt csinált, anyit mondott nincs mitől aggódni kis terhesség , petezsák látszik terhesnek terhes , enyi volt :/
2022. máj. 9. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!