Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ? Az elmult kb egy hetben...

? Az elmult kb egy hetben elegge sokat “szurkalodott”,gorcsolgetett a hasam. Az ejszaka folyaman mensiszeru gorcseim voltak elegge kellemetlen volt. A nogyogyaszom estere var. Szerinte be kell fekudnom a korhazba ,mert nem jo jel. 26+6km

Figyelt kérdés
Volt valaki ilyen tunetekkel es nem lett koraszules vagy barmilyen problema belole?

2022. máj. 9. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyakran volt ez, gyakorlatilag végigkísérte a terhességemet. Amíg nem nyílik tőle a méhszáj, nem jelenthet gondot. Én a 37+6 napon szültem császárral, de nem emiatt.
2022. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt 22 hetesen. Bementünk az ügyeletre. Pihentem magnézium,4 nap után kiengedtek. Teljesen zárt voltam egyébként. Azóta többet figyelek a pihenésre és a magnézium szedésre. Nem lesz semmi baj :)


28+2 hetes

2022. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Egy het emelt dozisu magnezium,es szigoru pihenes utan kiderul be kell e fekudnom a korhazba :(
2022. máj. 9. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha be is fektetnek és nem nyílik a mehszáj, nem fognak bent aszalni, ne aggódj. Én is voltam ezzel bent pár napot, aztán nyugtázták, hogy a méhszájam tart és betonkemény, aztán ki is dobtak hamar pár nap múlva. Velem is magnéziumot szedettek (semmit sem ért). 36 héten kezdett csak nyílni a méhszájam, éppen csak ujjkúpnyira.
2022. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!