Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felelőtlenség miatt terhes...

Felelőtlenség miatt terhes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A parommal szeretjuk egymast de 2 honapja vagyunk egyutt es felelotlenseg miatt lettem terhes, de o is szeretne a babat ahogy en is szeretnem, mellettem all mindenben es erzem hogy szorosabb lett a kapcsolatunk miota megtudtuk hogy terhes vagyok, de iszonyuan felek hogy el fog engem hagyni akarmi miatt, nagyon kotodok hozza mert o a gyermekunk apja, mit tegyek hogy ne gondoljak ilyenre? Biztos vagyok benne hogy a hormonok teszik ezt velem, de nagyon rossz erzes, szuksegem van ra egesz nap, volt valaki hasonlo helyzetbe?

Nem olyan valaszokat szeretnek hogy vetesd el a babat, mert ez mi eldontottuk hogy megtartjuk!

18/L



2022. máj. 10. 11:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A parod nem csak most, de akar 10 ev mulva is elhagyhat, ez sajnos megtortenhet hogy szetmentek es akkor egyedulallo anya leszel.
2022. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés?
2022. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos vagyok benne hogy a hormonok teszik ezt velem"

Nem, nem a hormonok. A naivitás, a tapasztalatlanság, a gyermekvállalásról és nevelésről szóló információk hiánya, és a félismeretekből származó rózsaszín köd okozza.

2022. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom, barmikor el hagyhat, nem is terhesseg alatt gondoltam hogy elhagyna hanem ugy altalanosan, nagyon szeretem ot, es vele szeretnem leelni az eletemet ezert felek hogy egyszer o ki szeret belolem, a terhesseg miatt sokkal jobban ragaszkodok hozza:( iszonyu rossz erzes hogy egesz nap ettol tartok es csak akkor nyugszok meg ha vele vagyok:(
2022. máj. 10. 11:25
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj. Voltunk már páran terhesek, megsem ment el a józan eszünk...


Ha 0-24ben vele vagy is simán elhagyhat. Ez neked garancia arra, hogy veled maradjon?!


En inkább azon aggodnék, miből és hogyan neved fel azt a gyereket. Arrol nem is beszelek, hogy hol...

2022. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hozzáállást itt az ideje feldüggeszteni. Igaza volt az egyik válaszolónak, bmikor elhagygat, DE ne így állj hozzá a dolgokhoz! A túlzott ragaszkodással nagy eséllyel pont azt fogod elérni amitől félsz.

Nem tudom, hogy mennyi idős terhes vagy, de itt az idő, hogy a gyermekre koncentrálj :)

2022. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a fő probléma hogy esetleg elhagyhat. Egy 30 éves férfi is hagyhat el egy 30 éves nőt. Ez minden életkorban rizikó. Ha ettől annyira tartanának a nők, kihalt volna az emberiség.

Hanem hogy miből fogjátok eltartani a gyereket meg magatokat?

2022. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
6. 2 hónapja vannak együtt, szóval olyan nagyon még nem lehet előrehaladott a terhesség...
2022. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de nagyon fiatalok vagytok, esélyes hogy szétmentek. Ráadásul 2 hónap az semmi..
2022. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Aztán miből tartod el a gyereket, ha otthagy?
2022. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!