Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes az exem mit csináljak?

Terhes az exem mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fél éve szét mentünk mert megcsalt engem és látni sem akartam többi viszont a mai nap felkeresett hogy terhes és már nem tudja elvetetni mert 6 hónapos terhes és elmondása szerint nem látta jeleit a terhességnek még a hasa sem nőt. De volt nő gyógyásznál és ultrahang is készűlt meg minden.Viszont én még csak 20 éves vagyok és nem akarok egy olyan lánytól gyereket aki megcsalt és már fél éve nem vagyunk eggyütt. Ti mit tennétek a helyemben segítsetek teljesen kétségbe vagyok esve.

2022. máj. 11. 11:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Apasági teszt és ha te vagy az apa, akkor tanulj (pl helyesírást) és keress egy jól fizető munkát.
2022. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha megcsalt honnan biztos hogy a te gyereked? Én jobban utána járnék helyetted.

Az is lehet hogy a másik pasi nem kiváncsi rá ezért beprobálkozik nálad hogy legyen ki eltartsa őt meg a gyereket is.

2022. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Apasági tesztet kell végeztetni. Ha tied a gyerek, akkor felelős apaként gondoskodsz róla. Vagy úgy, hogy mégis rendezitek a kapcsolatotokat, vagy ha ez sehogy sem megy, akkor tartásdíjat fizetsz, és időnként látogatod majd a babát. Hogy hány éves vagy, nem számít. Felnőtt férfi vagy, viselkedj is úgy!
2022. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Örökbeadásról nem lehet szó?
2022. máj. 11. 11:17
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, azt nem te döntöd el.
2022. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudom de ha az exemet rá tudom venni hogy adja örökbe akkor arra van esély?
2022. máj. 11. 11:24
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Örökbeadáshoz mind a két szülő kell. Csináltass apaságit, ha majd megszületik. Ha a tiéd, akkor fizeted 18 évig a gyerektartást, hacsak nem lesz egy olyan férfi az exed életében, aki hajlandó örökbefogadni, és onnantól ő lenne az apja, nem te.

Ha pedig nem a tiéd, akkor nincs min aggódnod.

2022. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Kétlem, hogy ő ezt szeretné. Ha örökbe akarta volna adni, akkor simán megtette volna anélkül, hogy értesített volna róla téged. Amúgy miért vagy olyan biztos benne, hogy nem tudott 6 hónapig a terhességről, és elvetette volna?
2022. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy hat hónapos terhességnél már mozog a baba rendesen, és már előbb is lehet érezni, kb 4 hónaposan, úgyhogy nem igaz, hogy nem vette észre eddig. Meg hát a menstruáció is kimarad.


Apasági teszt.. ha a tied és ha nem akarja örökbeadni, vállalnod kell, fizetned a tartásdíjat stb.


Legközelebb meg húzzál gumit.

2022. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Hat honaposan a baba már elég rendesen mozog. Plusz a has is látványos.

De nem is kérdezek már semmit.

2022. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!