Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A XXI. Században még mindig...

A XXI. Században még mindig megbotránkoztató,ha valaki esküvő előtt lesz terhes?

Figyelt kérdés

Az esküvő napján 18. Hetes voltam.

Azt mondta az orvosom,hogy kb 6 honap mire a fogamzásgátló kiürül a szervezetenből.

Így az esküvő elött fèlèvvel abba hagytam. Poenkodtunk,hogy majd a nászéjszakàn fogan a gyermek.


Miutan a szuleim,rokonsagom megtudtak,hogy az eskuvi elott terhes voltam teljesen kiskadtan.

Meg hat a reakciomon is

Vissza kerdeztem hogy azt hittek szuzen megyek e ferjhez mert ennel nagyobbat nem tevedhettek.


2022. máj. 12. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nem egyedi eset, sőt egyre gyakoribb az is, hogy előbb születnek a gyerekek és évekkel később lesz csak házasság.

Ebben mi a megbotránkoztató?

A rokonaid álszentek...

2022. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
24 hetesen mentem férjhez. Pont lesz...rom, ki mit gondolt erről.
2022. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes vagyok, júliusba lesz az esküvőnk, senkit nem zavar. Az esküvő még tervbe se volt mikor már a gyerekkel nyaggattak. Nálunk mindenki azt várja jobban.
2022. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Nincs ebben semmi megbotránkoztató.


De az hogy 6hónapig még véd a fogamzágátló, érdekes gondolat?

2022. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Ismerek olyan párt, aki már javában szervezte az esküvőt, már megvolt a dátum, meg minden, amikor kiderült, hogy jön a baba. Ebben nem látok semmi olyan dolgot, ami megbotránkoztató lenne.


Az a megbotránkoztató inkább, ha valakit azért kérnek meg és gyors esküvővel vesznek feleségül, mert terhes lett.

2022. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Már a 20. században sem volt az.
2022. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az van a dologban ilyenkor, hogy biztos azért vett el mert terhes lettél és nem feltétlen azért mert alapból is hozzádment volna. Legalábbis az én ismerettségi körömben felmerült egy párszor ez a vélemény egy párnál.

Személy szerint engem nem botránkoztat meg. Egy gyerek jobban összeköt két embert mint a házasság.

2022. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is 24 hetes voltam az esküvő napján. Pont nem érdekelt, hogy ki mit gondol. Nekem nem fontos az mint sokaknak, hogy csak házasság és utána gyerek.
2022. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

11 hónapos volt a fiunk az esküvőnkön

Ahogy vagy 5 ismerős kapásból gyerek után házasodott.

2022. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sőt olyan is van hogy felnőtt a gyerek és senki nem vett el senkit
2022. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!