Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik hematóma miatt hosszabban...

Akik hematóma miatt hosszabban véreztetek, hány napig tartott?

Figyelt kérdés

Nekem ez a 4.nap, nem látok javulást, már komolyan nem tudom eldönteni, hogy éppen elvetélek vagy ez normális? :Ő

Tegnap reggel még látták az embriót, de azóta is vérzek folyamatosan. Nem annyira, mintha menstruálnék, de nem is sima pecsételés.

Most minden nap menjek be a kórházba vagy várjam ki így a jövő heti UH-t, aztán majd kiderül? :/

máj. 14. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hétig, bár nekem nem vérzett nagyon. A vége felé elég barnás volt, az már gondolom akkor alvadt vér volt. Egészséges babám született. Remélem nálad is minden rendben lesz!
máj. 14. 10:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme minden nap bemenned a kórházban, tekintve, hogy nem fognak semmit sem csinálni, mert nem tudnak. Pihenj, szedj c-vitamint meg magnéziumot, illetve ha esetleg kaptál progeszteront, akkor használd az előírás szerint, és ennyi.

Ha hematóma miatt vérzel, az bizony eltarthat napokig, míg ki nem ürül teljesen. És az embrió vagy marad, vagy nem, sajnos.

Szóval csak annak van értelme, ha pihensz és próbálsz bizakodni. Ezzel most ennyit lehet tenni.

máj. 14. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kaptam vérzéscsillapítót, azt is kellett szednem kb 1 hétig. De számít az is, hogy hány hetes vagy, én pl. 14 hetes voltam.

Nekem 5 napig tartott a barnázás, míg az 5. napon magától kiürült.

De vérzés csak az első nap volt, akkor viszont bőven.

máj. 14. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem hetekig tartott, míg elmúlt. 4 nap még semmi, ezt nem azért írom, hogy ijesztgesselek, hanem pont, hogy megnyugodj, mert meg sok napba telhet míg kiürül vagy felszívódik.

Hacsak nem változik nagyon a mennyisége, nincs ok a pánikra.

Tudom min mész keresztül.

Kíméld magad, pihenj sokat, jövő héten pedig uh.

máj. 14. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hónapig.
máj. 14. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hónapig véreztem 11. héttől. Nem lett semmi baj, a héten volt 4 hetes a babám.
máj. 14. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi terhességemmel, már többször volt ilyen problémám. Kb. 5 héten kezdtem el először barnázni, 2 db 6mm-es hematómám volt. A 8 hétig ürült, elég lassan. Aztán végre abba maradt, rá másfél hétre viszont elöntött a vér, a vizsgáló asztalra sem tudtam felmászni anélkül, hogy ne húzzak csíkot magam után. :( Most egy 28*18mm-es hematómát találtak. Ez is lassan ürül, most egy hete voltam az SBO-n és most kezdek el javulást látni, de nálam valószínűleg akkor ürült ki a nagy része, mikor kifakadt.
máj. 14. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem konkret verzes 1 napig szokott lenni, utana pr napig meg urult minimalis alvadt ver, de nagyon keves.
máj. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!