Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes körüli kismamák!...

20 hetes körüli kismamák! Mennyi hízásnál tartotok? Mióta érzitek a babát? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok hasonló terhességi korú kismamák tapasztalataira. Tudom, hogy vannak korábbi kérdések, de valós időben szeretnék róla beszélgetni olyanokkal, akik jelenleg várnak babát. Én kb 2 kilót híztam, 59-60 kilóról indultam. A hasam pici, de gömbölyű. Kb a 17. héttől érzem a babát, de egyelőre nem erőteljesen. Reggel és este van néhány dobbanás szerű érzés és néha napközben bizsergés. Ultrahangra 3 hét múlva megyek. Még nem tudjuk, hogy kisfiú vagy kislány. Akinek van kedve írja le mik a tapasztalatai.

2022. máj. 15. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
18. hetes vagyok, némi + súllyal lettem terhes. Én még nem híztam 1 kg-t se így, de 82 kg vagyok majdnem. Elején meg csak fogytam végig.
2022. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

70kg-val lettem terhes, most 65vagyok.

Én a 13.hét ota érzem mozogni. Lány lesz.

2022. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 13. héten még csak buborékokat éreztem 🙂. Aztán sokáig úgy is maradt. Egyszer sem hánytam szerencsére, így nem fogytam az elején. Mindkettőtöknek jó egészséget, boldog babavárást!
2022. máj. 15. 16:05
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

1. vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy én is 14 hét körül kezdtem érezni a mozgást, mostanra kívülről néha kézzel is. (Első baba eleve később érződik,

de akkor is lehet meg ismered, hogy őt érzed. ) várom a 20 hetes uht.😊köszönöm,nektek is boldog babavárást🥰

2022. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

22+2 vagyok, a hasam már nagy és kb 15-16 hetesen éreztem már a babát, azóta pedig egyre erősebben és sokkal többet.

58 kg-val kezdtem most vagyok 63-64.

2022. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ugye milyen jó, amikor már érezzük? 🙂 Én amúgy is izgulós vagyok, így mindig nagyon megörülök, amikor jelet ad. Az imént pl. egy szelet sütire reagált egy határozott rúgás szerűséggel, amit kézzel is éreztem 😄. Nagyon jó érzés volt.
2022. máj. 15. 16:56
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Hú hàt nekem rendesen pörög-forog sokszor, egyszerre több helyen is érzem hogy üt-rúg, hullámzik a hasam. Nagy akrobata lesz szerintem.😄
2022. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én egy ideig azt hittem allandóan kavarognak a beleim, majd felvilágosítottak, hogy ez már ő 😂.
2022. máj. 15. 17:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is imádom amikor mocorog. 🥰

(1es) engem megviccelt 12 hetes uhn, rossz, hideg idő volt és inkább aludt. 🤣 lépcsőzni kellett meg inni...

2022. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekünk is ez volt 😂. Arccal lefele feküdt a kezeit maga elé tartva. Kiküldtek engem is mozogni, pisilni. Nem volt egyszer megnézni a kis orrát a neme meg ki sem derült végül. De úgyis csak az számított, hogy jól van.
2022. máj. 15. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!