Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet, 34 hetesen, ha...

Mit jelenthet, 34 hetesen, ha tobb óraja mensi szerű tompa gorcseim vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon tompan erzem,de folyamatosan, derekamban es combomban erzem. Nem erzem kemenynek a hasam,magneziumot szedek. Illetve nincs etvagyam,tegnap meg pont ,hogy falasi rohamom volt. Nem igazan pihenek,elso terhessegemnel nem ereztem ilyet,sot sose kemenyedtem. Jelentheti,hogy hamarabb fog szuletni, vagy tagulok esetleg?

2022. máj. 19. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Jósló fájások.
2022. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de nem időközönként jon,hanem állandó jelleggel erzem reggel ota. Sokat emelgetem a fiamat, az gond lehet? Sokat kerteszkedek, abbol vegyek vissza esetleg? Ugy erzem birok mindent..de néha megbanom,mikor fajdalmam van nap vegen...elso terhessegemnel alberletben laktunk,ott kb semmit nem csi altam,most ugye szoges ellentet.
2022. máj. 19. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 38 hetes vagyok, és tegnap egész álló nap ugyanez volt, mint neked. Sejtettem, hogy nem rendes fájások, mert semmi rendszer nem lett benne 1 nap alatt sem.

Pedig kezdtem reménykedni, de valószínűleg csak a hidegfront okozta.

2022. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jósló lesz valóban, nekem is ez volt a 35. héttől.
2022. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megszültél már? jóslóid vannak
2022. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem dehogy. Meg egB

Yben vagyunk.

2022. jún. 14. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!