Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát szeretnénk. Tudnáto...

Ksz0101 kérdése:

Kisbabát szeretnénk. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Március 23-án volt a legutolsó menstruációm első napja.

Áprilisban már kimaradt, viszont a terhességi tesztjeim negatívak lettek.

Május 3-án voltam orvosnál. Talált egy kisebb cisztát a jobb petefészkem. Azt mondta valószínűleg emiatt maradt ki a menstruációm. Mást ezenkívül nem látott. Felírt nekem egy Duphaston nevű gyógyszert a ciszta miatt, amit tíz napig kellett szednem. A tíz nap leteltével tesztelnem kellett, bár azt mondta nem gondolná, hogy azonnal teherbe esem.

6 pozitívat teszteltem.

Tegnap,05.18-án elmentem egy másik orvoshoz. Ő igazolta a terhesség.

Viszont olyan problémát talált, hogy a petezsák látható, egészséges.

Kisbabát nem talált. Mondtam neki, hogy szerintem még korai lenne a baba.

Mit gondoltok?. Mit tegyek most?

05.22-én lenne esedékes a menstruációm.

Egy hét múlva, 05.25-én kell visszamennem kontrollra,akkor tudom meg véreredményt is.



2022. máj. 19. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mást tenni, mint türelmesen várni.
2022. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem, milyen segítséget szeretnél itt tőlünk? Gondolod, belelátunk a méhedbe, van-e azóta embrió vagy mi?
2022. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Vársz.
2022. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2/3

Egyeltalán nem kötelező válaszolni,sőt ellovasni sem,ha emberi módon nem sikerül.

Kívánom, hogy legyél hasonló kétségek között bármilyen nemű témában.

Egy jó tanács. Okosabbnak tűnsz, ha csendben maradsz😉

2022. máj. 19. 16:23
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokan voltunk már itt hasonló kétségek között. Tényleg ilyen korán még csak várni lehet. Én eleve azt javasolnám, hogy ha pozitív a teszt, akkor 8 hetesen menj orvoshoz, ha addig nincs panasz (vérzés, görcs stb.). Akkorra már tuti a szívhang, ha minden rendben és többet lát az orvos.
2022. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sajnos nem én vagyok sem az első, sem az utolsó, aki ezzel küzd. Ezért is próbáltam meg itt segítséget kérni.Talán valakinek volt már az enyém ez hasonló "élménye".

A probléma az,hogy az orvos sem tudta megállapítani, hogy pontos hány hetes lehet a terhesség.

A legutolsó menstruáció alapján 8+1. Erre azt mondta, hogy ez kizárt.

Május 3-án sem látott semmit,még peteérést sem.

De mivel egy menstruáció kimaradt, így egyeőre szinte lehetetlen megállapítani,hogy mennyi idős lehet.

2022. máj. 19. 16:48
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. A tesztek pozitívak, szóval akkor minimum 4 hetes. Tegyük fel, hogy épp annyi. Akkor 2-3 hét múlva már lesz szívhang, ha minden jól alakul. Megy a drukk.
2022. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha petezsák már van, embrió nincs, akkor kb. 5 hetes vagy. Vissza kell menni 2 hét múlva és kész.
2022. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, várjatok még -túl pici még. Ne izgzulj minden rendben lesz.
2022. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Te is okosabbnak tűnnél, ha nem tennél fel ilyen ostoba kérdéseket. De komolyan nem vágom, milyen jellegű segítséget vársz, mi többet tudnánk itt mondani neked, mint az orvos.


Ezért felesleges kérdést kiírni.

2022. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!