Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti féltek hogy...

Kismamák ti féltek hogy háborúban fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki mennyire hisz ebben illetve veszi komolyan ,de engem nagyon megijesztett amit Orbán Viktor tegnap bejelentett. 31 hetesek vagyunk a kisfiammal. Ti hogy gondoljátok ezt? Nem féltek?

2022. máj. 25. 08:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Talán ne ülj fel minden hülyeségnek, amit ezek a pojácák azért tesznek, hogy ne az egészségügyről, oktatásról, inflációról, árnövekedésről, benzinárnövekedésről és még lehetne sorolni kelljen beszélni. Nyugi!
2022. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha félünk, ha nem, bent akkor sem maradhat, így majd lesz ami lesz alapon szülök augusztusban.
2022. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kismama. Nem vagyok várandós ,ellenben van 2 szép gyönyörű gyermekem. És fontolóra vettük ,hogy esetleg lehetne 3.is.


Élvezd a várandósság minden egyes percét.


Ne aggódj, nem lesz semmi baj.

Háború alatt első ,második , tudod hány gyermek született ?

Csernobil alatt ,után is ?

Járványok idején is...

Földrengések , természeti katasztrófák alatt is.


Ne félj.


És ami a legfontosabb ,ne higgy el mindent egyes szót amit a média elèd vetít.

2022. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Azért jelentette be mert a pandemuias veszelyhelyzet elmúlt es szerelt le mindenki.. Így most megint nem tudnak és lehet őket ennél is jobban csicskaztatni. Ha csak nem ilyen kotelekben dolgozik a férjed, nem fog erinteni.
2022. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy szimplán politikai döntés. 2/3-aduk van, vagyis amúgyis át tudnak verni minden döntést az országgyűlésen. Ezzel gyakorlatilag annyit jelentett be Vityánk, hogy mostantól nem megy el idő szavazgatással, azonnali döntést hozhatnak gyakorlatilag bármiben.

Most mitől kéne jobban félni, mint mondjuk egy hónappal ezelőtt?

Ne csak TV2 és M1 híreket nézz, javaslom.

2022. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kórházban dolgozik a férjem. Nem igazán tudom félre tenni ezt a dolgot. Féltem magunkat nagyon.. hogy hova mennénk hova bújnánk pocakosan vagy esetleg már újszülöttel.. van félretett pénzünk de az anyagi részén is agyalok.. hogy meddig lesz elég amink van.. és kilátástalan a jövőnk így hogy mire számítson az ember.
2022. máj. 25. 09:16
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Mi a f.szért akarsz elbújni? Te is ezekre szavaztál, hogy minden hülyeséget kanyar nélkül beveszel???
2022. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Azért ennyire nem kellene butának lenned! Ezeket a mindenféle (pandémiás, háborús) helyzeteket azért csinálja, hogy könnyebben átnyomja az akaratát, magyarul amikor megbizza a lőrincet, vagy másik cimbit egy néhány csilliárdos útépítéssel akkor ne legyen körülötte bonyodalom, ne szóljon bele senki. A háborúhoz ennek semmi köze, Magyarország nato tagállam, nem fogja az amúgy most már teljesen lestrapált orosz hadsereg megtámadni, mert ők is tudják, hogy nem tudnának nyerni.
2022. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne paráztassátok egymást minden hülyeséggel. Felesleges.
2022. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!