Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babámnak?S...

Lehet valami baja a babámnak?Sajnos nagyon felelőtlen voltam, mert idén nem szakítottam időt nőgyógyászati vizsgálatra, sem rákszűrésre.

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon felelőtlen voltam, mert idén nem szakítottam időt nőgyógyászati vizsgálatra, sem rákszűrésre.

Nem terveztük, de teherbe estem. Most reggel teszteltem +-at (:D)!! (Azért nagyon örülünk)

Tehát lehet valami bajomból a babának is baja? Mikor keressem fel a nőgyógyászt, azonnal?


2008. dec. 19. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

SZIA!

Szerintem semmi baja sem lehet a babódnak.Ilyenfajta szüréseket ugyis csinálnak a terhesség elején.Ugyhogy ne ezen rágodj,hanem élvezd a terhességed minden pillanatát és örülj a babónak.Elsö baba?Üdv neked!!!Vigyázz magadra!

2008. dec. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen első!

Tényleg nem mostanra terveztük, de hiszem, hogy ennek így kellet történnie, és Jézuska hozta nekünk ezt a nagy ajándékot karácsonyra. Tényleg nagyon örölünk neki.

Csak máris aggódom érte :D

2008. dec. 19. 07:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze,hogy aggodsz érte.Ez igy is van rendben.Én is paráztam végig.....

Kellemes ünnepeket nektek!

(1 v.ok)

2008. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

GRATULÁLOK!

Gyönyörű karácsonyi ajándék.

A vizsgálat miatt ne aggódj, az első vizsgálat alkalmával úgyis lesz rákszűrés. Ha nagyon aggódsz, menj nyugodtan dokihoz, legalább megnyugtat. De úgyis vissza fog hívni ultrahangra, mert szívhang csak a 6.-7. hét környékén lesz!

Boldog babavárást!

Üdv 4 hetes kisfiú anyukája

2008. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Szerintem várj még nyugodtan nem túl jó korán dokihoz menni úgyis csak a terhesség tényét állapitja meg és vissza hív később.Én most 7 hetes vagyok és nem is megyek csak jan.elején mert jól vagyok és addigra már mindent jól fog látni.Egy két gyerekes anyuka
2008. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell aggódnod! Jelentkezz be a dokihoz, biztos minden rendben lesz!
2008. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!

annyira boldog vagyok!! :D

2008. dec. 19. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj, semmi baj! amikor először elmész dokihoz, hogy megállapítsa a terhességet, estleg kérhtsz rákszűrést, szoktak csinálni akkor.
2008. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem jártál dokinál mert minden rendben volt. Gratulálok a babához!

Szerintem megéri beszélni a dokiddal ha válogatni szeretnél, akkor jó körülnézni, hogy kinél szeretnél szülni.

2008. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!