Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai 12 hetes ultrahangon...

Genetikai 12 hetes ultrahangon 5,4-es nyakredőt mért az orvos (elég jó UH szakember) és ductus venosus reverse flow-t. Volt bárkinek hasonló és mégis egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés
Két nap múlva megyek chorionboholy biopsziára, de jó lenne picit reménykedni. Ez a 4. terhességem és van egy egészséges kislányom. Az előző terhességem mola terhesség volt. Kicsit kezd sok lenni a "jóból"

2022. máj. 25. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk 5,05-ös nyaki redő volt, orrcsont hypoplásiával, és a magzati szívultrahangon is találtak eltérést. A biopszia rendben volt, egészséges lett, már 4 hónapos.
2022. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen értékekkel kicsi az esély, hogy nincs valamilyen rendellenessége, de biztosat majd a mintavetel mond. Bízni lehet még persze, hogy jol alakul a dolog.
2022. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak az áramlásnál volt eltérés, 1,6 nyaki redő orrcsont a helyén, de sajnos downos volt.

Isminek 3.6 nyakiredő áramlási eltérés nála is, egészséges babája lett.

Próbálj megnyugodni mindig van remény.

2022. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nálatok is volt ilyen tortúra, az egészséges babának meg nagyon örülök. Orrcsontja rendben van, nem tudom mit remélek igazából. Nyilván minden anya aggódik. Jó lenne biztosan tudni már, hogy rendben van vagy sem
2022. máj. 25. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Huu ez nagyon sok.😔
2022. máj. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet tudni mi történt? Nàlunk "csak" 3,4 a redő rossz áramlással. Nem igazán merek reménykedni..
2022. jún. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Levették a mintát?
2022. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a genetikai tanácsadó ajánlására be lett fejezve a terhesség. A mintavételig sem jutottunk el. Nagyon magas százalékot mondtak a betegség valószínűségére.
2022. jún. 13. 00:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom!😰Sejtettem mert ez az 5.4 nagyon sok,itt már felesleges reménykedni !Kitartást!
2022. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom kérdező!Nálunk is magas volt a nyakiredő 8mm.
2022. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!