Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhesség, mellső...

15 hetes terhesség, mellső fali méhlepény fedi a méhszájat. Tapasztalatok? Mikorra várható, hogy "elmozduljon"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hátha van vagy volt valaki hasonló cipőben, tapasztalatokra lennék kíváncsi. 12 hetesen erős vérzéssel kórházba kerültem. A vérzés elmúlt szépen, de nem tudták megállapitani mi okozta. 2 hét múlva újra elkezdtem barnázni, reggelre elmúlt, de úgy döntöttem orvost váltok. Kiderult hogy a mellső fali méhlepény széle fedi a méhszájat. Azt mondta a doki, hogy szinte biztos, hogy "feljebb kúszik", de addig előfordulhat kisebb vérzés. Vérzés csillapítót szedek, progeszteront, magnéziumot. Érdekelne kinek mikorra "mozdult el a lepény". Nagyon feszült vagyok, aggódom hogy mi lesz. Van egy örökmozgó 3 éves kisfiam. De még tudom oldani a pihenést mellette. Köszönöm a válaszokat

2022. máj. 26. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap kell neki
2022. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem detto ugyan ez volt, én is szedtem a vérzéscsillapítót is. Ez a 14. héten volt és miután kiürült a hematóma is, utána már nem volt vele probléma. A 19-20. hétre már csak "simán" mellső fali volt. :)

Ne aggódj, igyekezz sokat pihenni Én rutascorbint szedtem még napi 3*2 tablettát ha jól emlékszem.

2022. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez megnyugtató. Én is szedek rutascorbint 3x2. Két napja kezdtem el. Második válaszoló, neked a későbbiek során volt még vérzésed, barnázás a 20.hetig? Nekem azt mondták, előfordulhat, de már egy apró kis folttól is bepánikolok...
2022. máj. 26. 11:25
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Hat en most nagyon le leszek pontozva de leirom mert sajna ez a szintiszta igazsag es nem art tudni h ilyen is van…

A legtobb esetbe elmegy onnan szepen a mehlepeny ahogy no a mehed de nekem pl nemhogy elment volna hanem egyre jobban racsuszott. 12.heten kozel volt hozza 16.heten a szele elerte aztan a szele teljesen fedte es a vege az lett h total racsuszott es mar csak a szele kogott le. Tobbszor is vereztem miatta be is fektettek korhazba es vegul a 31.heten lepenylevalas miatt surgossegi csaszarral ki kellett venni a fiam.


Szoval van ilyen is meg olyan is…

2022. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4# sajnálom. fiaddal minden rendben? Kérdező fel fog menni neked, kb 2 hónap múlva.
2022. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kérem akinek hasonló tapasztalata van, írja le. Pozitív és negatív egyaránt. Sajnos a tényekkel tisztában kell lenni...
2022. máj. 26. 13:19
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. Héten a méhszáj közelében volt. 18.héten teljesen fedte.

Mellső falon tapodt, áthajlott a hátsóra. Az előző császárhegemet is fedte. Félő volt, hogy belenőtt.

24. Héten a doki erősen javasolta, hogy feküdjek be.

Végül a 27. Héten volt egy nagyon minimális vérzés, tényleg nagyon apró. Viszont onnantól kórház végig.

38. Héten vették ki programcsászárral. A baba remekül volt, én sok vért vesztettem, nehéz műtét volt, de amúgy minden rendben zajlott.

Azt a kicsi vérzést leszámítva minden rendben volt a terhességgel, csodálkoztak is a dokik, hogy nem vérzek.

Harmadik várandósság volt, harmadik baba.

2022. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12.hetin kozelebe se volt aztan a 18.heten elontott a ver, korhaz, onnantol a 28.hetig korhazban fekudtem mert total rajta volt a mehszajon es allandoan bevereztem, bele volt tapadva, marodva a mehembe a lepeny, igy amikor a 28.heten ki kellett venni a babam azzal a lendulettel sajnos a mehemet is:( mondta a doki h benne van a pakliban
2022. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8/8 köszönöm a választ. Sajnálom, hogy így alakult. A babával mi történt? Rendben van?
2022. máj. 26. 14:35
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos erositem azok taborat akiknek megmaradt a lepeny a mehszajba.

14hetesen beleert , hala istennek verzes nem volt.Gorcsok,minimalis barnazas igen. Azota szigoru pihenes van. 3x2 magnesii citrici. Kevesebbet hala istennek de gorcsolgetek. Mara mar teljesen beleer a belso mehszajba… 30.hetben vagyok jo lenne ha par hetet bent maradna…

2022. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!