Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit igyak kávé helyett?

Mit igyak kávé helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok 7 hetes terhes vagyok és sajnos bő 1 hete nem tudom lenyelni a kávét. Próbálkoztam tejesen, hidegen, habosan, cappuchinot, dobozosat, ízeset de tényleg egyik sem megy már le.


Korábban napi 3-4 presszót ittam, mert alacsony a vérnyomásom. Most ugyebár szintén alacsony, de mivel nem bírom a kávét kellene nekem valami alternatíva. Plusz a melóban a nap közepén már olyan álmos vagyok és ásítok össze-vissza, közben meg mindenki nyaggat, hogy gyere, igyunk egy kávét.


Most vettem a büfében egy citromos zöld teát, ez nem rossz, de nem az igazi.


Kérlek, akinek van tapasztalata írja le nekem, legyen az bármi is.:D



2022. máj. 26. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is így voltam szóról szóra, mint te, a 2. Trimeszterben már tudtam kávét fogyasztani, napi 1-et, a vérnyomásom miatt kifejezetten javasolta is a dokim. Addig sajnos, mivel mèg a szaga is kikészített, hanyagolni voltam kénytelen,amikor már nagyon leestem a székről kb.,ittam egy kis üveg kólát. Nem volt az igazi, de sajnos én más praktikát/alternatívát nem találtam. Kitartás! :)
2022. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Fekete vagy zöld tea.

A fekete tea finom tejjel is, ahogy az angolok isszák, érdemes kipróbálni. Teljesen más íze van, mint simán.

Esetleg chai latte, az is tea elvileg, de szerintem hasonlít egy fűszeres kávéhoz.

2022. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a kólát még nem próbáltam, majd holnap megnézem azt, illetve ezt a fekete teát is tejjel. :D
2022. máj. 26. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Csak jó minőségű angol fekete teát vegyél hozzá (Twinings pl), ne valami gagyit:D
2022. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem könnyebben csúszott a 3in1 porkávé (tudom, hogy ereje nem sok van, de a semminél több), és tudtam trükközni azzal, hogy fekete kakaóval megszórtam bőséggel a sima kávét. Főleg a szaga készített ki, így a kakaós verzió ezért működött, bár az sem esett kifejezetten jól.
2022. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fekete tea tejjel tényleg finom.
2022. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hideg kóla. Pörget is és a gyomorégést is csillapítja (bár ne legyen 😁)
2022. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben nekem is rosszul esett. Sajnos semmi nem pótolta, mert nem kívántam semmilyen teát sem, kólát se igazán. A második trimeszterre helyrejöttem és már újra meg tudom inni. Remélem nálad is hamarosan elmúlik.
2022. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, kipróbálom a tippjeiteket. :)
2022. máj. 27. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!