Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok és elmúlt a...

8 hetes vagyok és elmúlt a hányinger, bajt jelent?

Figyelt kérdés
6 hetesen volt a legerősebb hányingerem, egyszer hánytam, de most elmúlt, aggódok hogy baja lehet a babának, uh-ra csak 8-ára tudtak a legkorábbi időpontot adni
2022. máj. 26. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik aztán visszatér, vagy ha szerencséd van akkor már nem.

Nem kell mindig egyből a legrosszabbra gondolni.

Persze, ilyenkor még bármi történhet de pozitívan kell hozzáállni.

2022. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De jo neked.. nekem 14 hetig intenzíven volt.. infúzióztak olyan szinten..
2022. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek-mennek a tünetek, nem jelent semmit. Mindegyikre van példa. Hogy csak két szélsőséget írjak: van olyan, akinél elhal a magzat, és ezzel egyidőben megszűnnek a tünetek. Meg olyan is, akinél csak az ultrahangon derül ki hogy nincs szívhang, mert folyamatosan vannak tünetei, akár még a vetélés után napokkal is. A kettő között pedig bármi lehet. Nekem pár napig voltak csak enyhe tüneteim, utána minden elmúlt, még a hőmérsékletem is leesett (na akkor paráztam be én is!), de semmi gond nem volt, már megszületett a babám.
2022. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nem lehet tudni. Korai a terhesség, ilyenkor sajnos minden lehet. Nekem első alkalommal elmúltak a tünetek 6. hét után fokozatosan, 8. héten nem volt szívhang. A mostaninál is elmúltak hamar a kezdeti tünetek, 21 hetes vagyok.
2022. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, Ne gondolj mindjárt rosszra. Sok esetben nem jelent semmit, hogy elmúlnak a tünetek. Van, hogy visszatérnek. A legjobbakat kívánom!
2022. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
De jo lenne h egyszer elfogyna a kerdes…
2022. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
6#, kattints az X-re a jobb felső sarokban, vagy zárd be az oldalt a telefonodon. Garantáltan elfogynak a kérdések. Miért gondolod, hogy kötelező válaszolnod?
2022. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akinek baja van a kérdéssel az minek válaszol és nyitja meg? Nyilván ha nem első baba lenne és nem mesterséges megtermékenyítésből lenne hosszú évek küzdelme után, lehet nem lennék ennyire para, egy egyszerű kérdés volt....

Ha szar napod van akkor azt éld ki otthon, ne itt olyanokkal legyél paraszt aki normálisan kérdez valamit...

Többieknek köszönöm

2022. máj. 27. 09:24
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hahh, kepzeld nekem is mindket gyerekem lombik baba, de ne haragudj ezen kattogni h uristen epp nincsenek tuneteid… tudsz te barmit is a terhessegrol? Es mi lesz igy veled ha megszuletik az a gyerek? Kicsit legyel tajekozottabb talan
2022. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ekkora taplo hogy lehetsz? Sajnálom a gyereked ha vele is ennyire paraszt vagy
2022. máj. 28. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!