Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes genetikàn alacsony...

12hetes genetikàn alacsony rizikófaktor jött ki down szindrómàra.Mègis aggódok.Tudtok nekem ebben segíteni ?

Figyelt kérdés
19hetes UH az orvos azt mondta a kisujján a második percet nem látja 100%san ezért a papíra azt írta nem látható .Viszont mondta h ez még kialakulhat nàla.Most 23hetesen a nőgyógyàsz azt mondta ő látja de a papíra mégis sejthetőt írt.Volt már valaki hasonló helyzetbe ?Nagyon kétségbe vagyok esve 😭

2022. máj. 27. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a Down-hoz? Szerintem megvan az az ujjacska, próbálj megnyugodni.
2022. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert a down-nak a jelei a rövidebb ujjak,mandula szemek,elálló fül,nyakiredő vastagabb.Utàna olvastam mega a doki is mondta.
2022. máj. 27. 13:58
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ennek semmi köze a Down-hoz.. Min vagy kiakadva? Azon, hogy mit írt a papírra? Mondta, hogy látja. Foglald le magad, mert szerintem unatkozol.
2022. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ok és azon kívül, hogy egyszer nem látta risztás az ujj percet, amiket leírtál igazolódtak? Nem. Akkor hogy jön ide?
2022. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*tisztán
2022. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A rövidebb ujj nem egyenlő a hiányzó ujj perccel.
2022. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de 23 hetesen már teljesen mindegy. Ha nagyon aggódsz csináltass csak down-ra nipt tesztet, de őszintén én nem aggódnék ezen. Annyira azt gondoljuk mindent tudunk kontrollálni, a down pedig egy a millió betegség közül, ráadásul messze nem a legrosszabb. Szóval vagy megpróbálsz megnyugodni és nem ezen pörögni, vagy csináltatsz egy vértesztet.
2022. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor az én fiam is az.. mert extra húzott mandula szeme van.. mint egy kis kínai😁 28 hetesen voltunk 4D UH-n ott kaptunk képet.


31 hetes

2022. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
[link] Itt van😁 inkàbb megtudtam annak hogy tiszta apja. Férjem szeme ugyan ez..
2022. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

En ezt nem igazán értem. A kisujj is 3 ujjpercből áll. Tehát, ha az elsőt és a harmadikat látta, akkor második is van🤔

Amúgy szerintem túlparázod down-kór szempontjából. Leírtad, mi minden utalhat rá, nem foglalkozol vele, hogy egyik se stimmel, inkább figyelembe veszed azt az egyet, ami nincs is a listán 🤦🏽‍♀️ Arról nem beszélve, hogy nem tudom láttál-e már down-kórost. Valóban rövidebb az átlagnál az ujjuk, de nem az egyik hanem az összes. Szóval amellett, hogy a "nem látható" ujjperc nem egyenlő a rövid ujjal, a downhoz végképp semmi köze.

2022. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!