Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelő a súlya?

Megfelelő a súlya?

Figyelt kérdés
Tegnapi vizsgalat soran a dokim nem volt valami alapos. 3.genetikai lett volna de sajnos a baba nem felelt meg 29+3 nak csak 28+3nak. Mar egy ideje ez az egy het elteres van. Sulyat 1190nek saccolta a gep. Nem keves ez erre a terhessegi hetre? Total suetszort volt. Olyanokat irt a papiromra ami nincs is…

2022. máj. 28. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
29 hetes magzat súlya 1153 gramm. Google, 3 mp. A te magzatod ezt még túl is lépte. Mi a probléma? Amúgy 2 hét eltérés +\- teljesen normális, de nálad még ez sem áll fent.
2022. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bizony a google sokat segit,de minden tanlazat mast ir ! :) Koszonom valaszod ! Csodalatos,hogy ilyen “szepen” tudtal valaszolni! 😊
2022. máj. 28. 11:26
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

nekem 29+3nál volt 1400 körül. ez a géptől is függ, a mérésektől is, mert azokból kalkulál a gép (haskörfogat, fejkörfogat, meg nem tudom még mi). ha egy kicsit is mellé nyom a doki, már más az érték.

én nem aggódnék ezen. ilyenkor már annyira egyedien fejlődnek... :) ha valaki kisebb, persze hogy kisebb lesz a baba is. én közel 180, párom közel 190cm magas. a genetika is beleszól azért :)

2022. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszod! :) Nem vagYunk “nagyemberek” 😀 en 156cm vagyok. A lanyom 16eves lesz,o 3kg volt. 41.het vegen szuletett.
2022. máj. 28. 11:37
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezekben a mérésekben van egy +-500 grammos játék amúgy is, úgyhogy ha kicsinek is tűnne egy táblázat alapján, egyáltalán nem biztos, hogy a babó odabent valóban kicsi :) Illetve fordítva is így van, ha túl nagynak mérik is lehet kisebb.
2022. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezek csak becsült értékek.
2022. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolso,bocsanat! Veletlen pontoztalak le!!
2022. máj. 28. 12:00
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Most komolyan azon akadtál ki, hogy ki is lehet keresni? Van ám hormongőz :D amúgy én is voltam kismama szóval tudom, hogy a táblázatok nagyrészt ugyanazt mutatják. Nem kell kamuzni. Arra utaltam, hogy ha először megkeresed a választ a kérdésedre, akkor sok idegességtől szabadulsz meg. De nekem mindegy, örülök, hogy megtudtál sértődni a semmin. További jó terhességet, hosszú lesz így. Pá!
2022. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Huhaa,valaki ma bal labbal ebredt! Igen nagy kamu,hogy mast mutatnak a tablazatok hu ,de nagy kamu! Na hala istennek,hogy voltal kismama biztos elviselhetetlenebb voltal mint most! Es igen tolerans! Itt legalabb gozhormon van a rosszindulat helyett!!! Szep napot! Hosszu napok vannak a veled elok mogott,elott… 😊
2022. máj. 28. 12:35
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen, te már csak tudod, hiszen ismered a családom :D megakarsz bántani, pedig te vagy az aki nem tudja a keresőt használni. De akkor legyek rosszindulatú, hogy felhívtam a figyelmed arra, hogy ki is lehet keresni. Én nem hívtalak semmilyen néven, nem szidtalak, nem feltételeztem baromságokat. Akkor ki a rosszindulatú?Megis lehet ám köszönni, hogy helyetted beírtam google-ba. Amúgy ha az egyik oldal 1150-et ír a másik meg 1160-at, azért nem kap el a kétség, hogy rendben van-e a súlya. Na de lezártam a vitát, nem akarok egy terhes nővel vitatkozni, nem mintha lehetne veled úgy, hogy nem sértegetsz.
2022. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!