Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan valakinek hogy...

Varga Lilian kérdése:

Volt már olyan valakinek hogy 7hetesen volt szívhang kinden rendben volt majd 12 hetesen már nem volt?

Figyelt kérdés
Semmi előjel, nincs vérzés nincs fájás minden olyan mint az elején. Csak aggódom.volt már vetélés és félek újra megtörténik.

2022. máj. 28. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván volt.Meg olyan is volt hogy valaki elvetélt elsőre aztán egészséges babája született másodjára.Az a baj, hogy ebbe nem sok beleszólása van az embernek és inkább fiatal terhesen menjen minthogy genetikailag esetleg életképtelen gyereket szülj aki szülés után hal meg szinte azonnal.Persze ez carul hangzik, ettől függetlenül igaz.

Kívánom hogy minden rendben legyen veletek!

2022. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is tudok ilyet. 12 heti genetikain vették észre. Borzasztó dolog, az ember akkor már nem is számítana rá, hisz ahogy telik az idő, egyre biztosabb.

Én csak jót kívánok nektek, bízz te is, amennyire hagyhatod magadnak a bizakodást.

2022. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hetesen volt,de mondta a doki,hogy nem a legjobb,nagyon gyenge volt.9 hetesen nem volt.S 7 és 8. hét között állhatott meg.
2022. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a válasz “persze”


Nemolyan nagyon ritka☹️

2022. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon gyakori a mai időkben. :( Ilyenkor első baba meghal, akkor többedik baba már egészségesen megszületik élve. Sajnos igen megállhat a baba fejlődése, kb-8-9-10.héten. következő vizsgálaton nem életkéeps már, de előtte valo vizsgálaton életképes volt.
2022. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!