Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon könnyű teherbe esni...

Nagyon könnyű teherbe esni szülés után 1 hónappal?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon könnyű...
2022. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szülés után 1 hónappal meg nem is kéne szexelni.6hét a gyermekágyi időszak,utána normális ember megvizsgáltatja magát szakemberrel,és ha minden oké akkor lehet.Nekem amúgy mind az 5 gyermekem után el is tartott 6 hétig a gyermekágyi folyás,úgy meg undorító lett volna.Nem is értem.
2022. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem biztos hogy szültés után 1 hónappal helyreállnak odabent a dolgok. Sőt... Nem hiszem, hogy szülés után rögtön 2 héttel peteérés lenne
2022. jún. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Könnyebb, mint kellene…

A vitaminoknal és ásván oanyagoknak kellene pár hónap, hogy visszatöltődjenek.

Egyébként hosszútávon megviseli a szervezetet (csontritkulás, fogak állapota, hasfal állapota)

2022. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy vetélés, művi befejezés, szülés után jóval "fogékonyabb" az ember lánya. Sokkal könnyebben megtapad, ágyazódik be a petesejt.


Az más kérdés, hogy szülés utan egy terhesség mennyire teszi taccsra a szervezetet...

2022. jún. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha a párod birja
2022. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!